Новини

Чехія передає Києву 300 тисяч снарядів

Чеська Республіка заявляє, що готова надати Україні тисячі додаткових артилерійських снарядів, і це лише через кілька тижнів після того, як вона оголосила про ініціативу постачати ці вкрай необхідні снаряди окремо від ЄС.

Чехія вже приготувала для України 300 тисяч снарядів. Вони забезпечать життєво важливий «перепочинок на кілька місяців» на лінії фронту. Перші поставки мають початися до червня. Про це повідомив міністр закордонних справ Чехії Ян Липавський, пише The Guardian.

«У нас є безпосередній досвід 40-річного перебування в ролі сателіта Москви, країни, в яку 1968 року вторглися російські танки, щоб придушити Празьку весну. Ніхто не хоче повертати ті [радянські] часи, і я повинен сказати, що населення дуже чутливе до цього», — заявив він і додав, що його країна не може стояти осторонь і спостерігати за тим, як Україна залишається без допомоги.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top