Кріпто

Ціна біткоіна подолала рівень $30 000

22 червня котирування першої криптовалюти подолали рівень $30 000. У момент піку ціна біткоіну досягла позначки $30 800. Загальна капіталізація ринку криптовалюту перевищила $1,2 трлн.

Слідом за біткоіном у «зеленій зоні» опинилися всі активи з топ-10 по капіталізації. Найбільше за добу подорожчали Cardano (+8,7%) та Solana (+5,8%).

Bitcoin
Bitcoin

Аналітик Кевін Пенг із The Block Research пов’язав зростання біткоїну з оптимізмом на тлі подачі керуючим активами BlackRock заявки на запуск біткоїну-ETF. Індекс домінування першої криптовалюти наблизився до 51%.

Нагадаємо, 10 червня ціна біткоїну впала нижче за $26 000. 14 червня котирування цифрового золота почало відновлення після збереження ФРС США ключової ставки.

Раніше засновник MicroStrategy Майкл Сейлор спрогнозував кратне зростання біткоїну завдяки регулюванню. На його думку, дії SEC закладають основу для наступної бичачої фази.

Колишній голова CFTC Тімоті Массад заявив, що майбутнє цифрових активів залежить від результатів судових розглядів SEC проти криптовалютних бірж Binance та Coinbase.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top