Волонтерство

Сергій Шутов та його команда дарують людям тепло

Голова Благодійного фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов та його команда вже майже 10 місяців поспіль надають всеобічну гуманітарну допомогу захисникам нашої країни та вимушеним переселенцям, десятки тисяч яких переїхали до Одеської області.

Зокрема, вже два місяці волонтери фонду сумісно з партнерами з NovaUkrainе продовжують дуже велику ініціативу «Дрова для переселенців».

До сіл і містечок Одеської області вже відправлені п’ять повних фур з дровами (по 45 кубів кожна!), і сотні родин переселенців отримали таку жадану у зимові холоди допомогу.

Кожна родина, яка цього потребує, отримала по півтора куби дров твердих порід – це дуб, вільха, ясен, а значить, найближчі півтора-два місяці тепло в будинках людей буде забезпечено.

«Наша перемога здобувається силою зброї та силою духу нашого народу. А ще — силою нашої єдності та нашого вміння підтримати одне одного, — наголосив Сергій Шутов. — Тому всіх небайдужих до долі нашої країни прошу долучитися та допомогти нашим людям. Повірте, навіть 10, 15, 20 гривень дуже важливі! Любий донат може врятувати життя та наблизить нашу перемогу!».

У планах Фонду — ще декілька фур з дровами, а також організація місця для обігріву громадян в церкві села Кулевча.

Крім того, благодійники опікуються не тільки опаленням будинків переселенців, але й, як і раніше, продовжують роздавати нужденним великі харчові набори.

Цього разу серед переселенців, інвалідів та одиноких пенсіонерів було поширено більше тонни гуманітарки, у тому числі великі продуктові набори з усім необхідним вагою 18 кг — на одну родину кожний.

«Наша команда дуже вдячна людям за отримані теплі слова і відгуки.
Заради цього ми і працюємо! Тим більш, що історії людей, які ми чуємо, коли привозимо допомогу, не можуть не розчулити», — зазначив керівник фонду «Шляхетна справа» Сергій Шутов.

Але особливий та, мабуть, найголовніший напрямок роботи фонду — це всіляка допомога нашим військовим, що боронять державу.

Волонтери десятий місяць підтримують бійців евакуаційної 28-ї роти, якою опікуються з перших днів повномасштабної війни.

Бійці цієї роти регулярно несуть службу на передньому краї фронту, витягують поранених та підбиту техніку – найчастіше під шквальним вогнем противника.

За останні місяці волонтери вкотре декілька раз побували у прифронтовій зоні. Оборонцям було передани теплі речі – куртки, штани, армійські чоботи, а також декілька тонн необхідної гуманітарки. До речі, допомогу у вигляді продуктових наборів отримують і жителі тільки-но звільнених сіл Херсонщини та Миколаївщини.

Воїни постійно отримують від волонтерів продукти, плитоноски, медикаменти, засоби гігієни та багато чого іншого.

Між тим, хлопцям також потрібні компресори, батареї для дронів, акумулятори, спальники. Тому всіх небайдужих до долі нашої країни просять долучитися та допомогти нашим захисникам.

Підтримати команду БФ «Шляхетна справа», отримати гуманітарну допомогу і зробити внесок можно на офіційному сайті БФ
https://cf-noble-cause.com.ua.

А зробити внесок для ініціативи «Дрова для переселенців» можно за посиланням https://cf-noble-cause.com.ua/drova-donation.

Додамо, що слідкувати за діяльністю Фонду можна і в соцмережах — Фейсбуці та Інстаграммі.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top