Волонтерство

Одеська волонтерка анонсує пікет проти несправедливих витрат в час війни

Ножевникова

Директор Благодійного фонду «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова анонсує в понеділок, 28 серпня, одиночний пікет під Одеською міською радою. Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

Волонтерка обурена останніми рішеннями Одеської міської та обласної рад, щодо витрат на ремонт Київського райсуду Одеси за 106 мільйонів гривень та будівлі Театру юного глядача за 33 мільйони.

«Тендер по суду не скасували. А ще вже під’їхав новий тендер по ремонту ТЮЗ на 31 млн грн. … Подивиться будь ласка в очі хлопцям з 126 бригади, які загинули за останні два тижні», — пише Катерина Ножевнікова.

За її словами, до фонду постійно надходить купа запитів від військових на дрони, автівки та медичну допомогу. Одеські бригади постійно збирають та купують необхідне за свої кошти та кошти, які збирають їм по всій країні. А в цей час, «їхні же гроші витрачаються на ось все це під пафосні слова «ми тут все робимо задля перемоги».

«Держава отримала зарахувань від зарплат військових за останній рік приблизно 140 млрд. грн. З них 15 млрд. грн. було витрачено на допомогу військовим. І стільки же витратили на дороги. Лише Одеська міськрада направила на дорожні роботи 505 млн грн. Ціна життя наших захисників сьогодні менша ніж ціна ремонту будівлі суду чи театру…, — пише волонтерка, — Соромно було бачити аргументи наших депутатів. Соромно дивитися в очі військовим, і зовсім не зрозуміло, як пояснювати людям, чому вони повинні віддавати останні кошти, щоб допомогти військовим, коли в нас є можливість «ремонтувати суди, театри та перекладати бруківку».

Пані Катерина обурюється, що питання не в самому суді, а в тенденції. «Чоловіки» в вишиванках, сидячи за тисячу кілометрів від фронту, щось там під ніс гунділи, як вони допомагають наближати перемогу. Ви не розпорядники коштів людей. Ви під час війни просто нелюди».

Вона наголосила, що ніхто на місцях не зважає навіть на слова президента Зеленського, який місяць тому закликав чиновників зупинитись, і використовувати ресурси бюджетів справедливо і правильно: «Бруківка, прикраса міст, фонтани зачекають – спочатку перемога».

З огляду на кричущу ситуацію, Ножевнікова повідомила, що планує в понеділок вийти на пікет до Одеської міськради.

«В понеділок, о 9 ранку, буду стояти біля місцевої ради. Можете викликати поліцію, як зробили в Києві, коли вийшов на такий самий пікет бойовий медик. Але з кожним днем таких як ми буде все більше… черговий раз влада намагається плюнути в обличчя суспільству заради грошей. Хлопці, які зараз віддають своє життя на фронті .. вибачте нас. Мені ніколи не було в житті так соромно за місто, в якому я народилася», — повідомила Катерина Ножевнікова.

Вона також додала, що сподівається на підтримку її ініціативи в кожному місті України.

Нагадаємо, що рейтингове агентство «ElitExpert», в рамках дослідження ефективності голів громад і керівників районних адміністрацій Одеського регіону, проаналізувало ситуацію з тендерами в області та виявило мільйонні витрати громад у часи війни на стадіони, парки, дороги та незрозумілі ремонти.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top