Волонтерство

БФ «З Одесою в серці»: довгі роки допомоги людям

Одним з партнерів Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став відомий Благодійний фонд «З Одесою у серці».

Фонд довгі роки допомагає людям, які опинилися у скрутній життєвій ситуації. Головна мета фонду — підтримка багатодітних сімей, незаможних людей, пенсіонерів, спортивних організацій, ветеранів спорту, а також усіх, хто потребує допомоги та підтримки.

З початком повномасштабної війни волонтерська діяльність фонду значно активізувалася: п’ятдесят волонтерів працювали практично цілодобово, щоб забезпечити необхідну допомогу всім, хто звернувся за підтримкою.

Крім того, фонд розширив спектр своєї допомоги, надаючи підтримку не лише цивільним, а й правоохоронним органам. За роки своєї роботи фонд зумів успішно мобілізувати ресурси для підтримки тих, хто її найбільше потребує.

Наразі Благодійний фонд «З Одесою в серці» — не просто організація, яка надає допомогу, а й символ єднання, сили духу та небайдужості. Фонд доводить, що спільно можна вирішити навіть найскладніше завдання і допомогти будь-кому.

За роки свого існування фонд зібрав навколо себе велику спільноту підтримки, включаючи донорів, волонтерів та всіх тих, хто не залишається байдужим до чужої біди. Це дозволяє фонду продовжувати свою благородну місію і надалі, надаючи допомогу та підтримку всім, хто цього потребує.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top