Волонтерство

БФ «Спільне рішення»: від боротьби з коронавірусом до підтримки фронту

Одним з учасників Першого закритого благодійного аукціону «Волонтерський оберіг» став широко відомий в Одесі БФ «Спільне рішення». 

На аукціон представники благодійного фонду виставили в якості лота гільзи від зеніток та гаубиці, якими були вражені військова техніка та особовий склад противника у запеклих боях на херсонському напрямку. Метою збору коштів була закупівля FPV-дронів на потреби фронту.

Громадська організація «Спільне рішення» була заснована у 2020 році, на зорі пандемії COVID-19. Її місією стало об’єднання зусиль громадських активістів для надання допомоги жителям Одеської області.

З набуттям повномасштабних бойових дій в Україні, діяльність організації «Спільне рішення» отримала новий вектор. Організація активізувала свою підтримку, зосередивши увагу на потребах внутрішньо переміщених осіб та забезпеченні Збройних Сил України.

З лютого 2022 по теперешній час, «Спільне рішення» реалізувало кілька важливих проектів: від закупівлі дронів та тактичних медичних аптечок для потреб ЗСУ до позашляховиків, шоломів, бронежилетів, тактичного одягу та тепловізорів.

Не забуває «Спільне рішення» й про медичні заклади, яким було надано важливе обладнання та медичні препарати, відіграючи ключову роль у забезпеченні стійкості системи охорони здоров’я.

Також, завдяки невтомній праці волонтерів та підтримці спонсорів, сотні родин внутрішньо переміщених осіб знайшли тимчасовий прихисток, були забезпечені продуктами, ліками та важливими засобами першої необхідності.

Зараз організація запрошує до участі у проекті збору коштів на FPV-дрони Mavic, які є невід’ємною частиною сучасного ведення бойових дій та критично необхідні для ефективної підтримки українських захисників на фронті, а конкретно — для 28-ї Одеської мехбригади. Потрібно зібрати 300 тисяч гривень. 

Як кажуть у ГО «Спільне рішення», кожен внесок має значення, допомагаючи зберегти життя та зміцнити обороноздатність України.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top