Новини

У Румунії будують найбільшу базу НАТО в Європі

Вартість будівницта попередньо оцінюється у 2,5 млрд євро

У Румунії розпочали будівництво найбільшої у Європі бази НАТО, на території якої зможуть розмістити до 10 000 військовослужбовців та їхніх сімей. Про це пише Euronews.

Вартість будівницта попередньо оцінюється у 2,5 млрд євро.

«Військовий об’єкт матиме площу у 2800 гектарів і загальний периметр у 30 км. На базі зможуть постійно проживати до 10 000 військовослужбовців НАТО і членів їхніх сімей», — йдеться у повідомленні.

Крім того, база буде обладнана злітно-посадковими смугами, ангарами для літаків, об’єктами для зберігання та розміщення озброєння, паливно-мастильних матеріалів, тренажерами, школами, дитячими садками, магазинами та лікарнею.

Роботи на базі НАТО розпочато з базової інфраструктури, тобто під’їзних шляхів та електромережі, а незабаром розпочнеться будівництво нової злітно-посадкової смуги, яка буде паралельна існуючій. Їх з’єднають, а у східній частині розвинуть інфраструктуру аеропорту з новими руліжними доріжками, паркінгами та можливостями для різних типів літаків.

Найбільша в Європі військова база НАТО може з’явитися вже до 2040 року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top