Волонтерство

БФ «Рідний берег»: щодня понад 200 осіб звертаються за допомогою до фонду

mihailo pozhivanov (1)м

Кожного дня люди отримують більше двохсот продуктових наборів

Цього тижня керівники БФ «Рідний Берег» Олег Радковський та Михайло Поживанов зустрілись з жителями трьох районів Одеси. Мета зустрічей – надання гуманітарної підтримки пенсіонерам, малозабезпеченим та переселенцям, що проживають в Одесі.

Як розповів доктор технічних наук, професор Михайло Поживанов, який очолює одеську міську організацію партії ВО «Батьківщина», в рамках роботи благодійного фонду «Рідний Берег» гуманітарна допомога продуктовими наборами по місту Одеса надається постійно.

«Ми розуміємо важливість такої підтримки для соціально незахищених верств населення та переселенців, що були змушені кинути все, аби зберегти життя та бігли від війни. Нашу гуманітарні штаби працюють щоденно в кожному районі міста, обробляють запити, та надають допомогу. Також ми проводимо перемовини з нашими європейськими партнерами по збільшенню кількості допомоги людям, бо ми розуміємо, що тільки разом, допомагаючи один одному ми вистоїмо та переможемо у цій війні», — розповів Михайло Поживанов.

Політики зазначили, що кожного дня люди отримують більше двохсот продуктових наборів, що розраховані на сім’ю.

Керівник партії «Батьківщина» в Одеській області Олег Радковський додав, що на базі спільного гуманітарного хабу «Одеса ХАБ Батьківщина», куди входять більше десяти фондів та організацій, вдалось налагодити стабільну роботу по отриманню, доставці та розподіленню гуманітарної допомоги по всій області.

«Наближається зима, і питання опалення, особливо в сільській місцевості вкрай актуальне та потребує швидкого вирішення, бо не всі мають змогу придбати дрова. У великих містах потрібно забезпечити пункти обігріву та генератори. Тому наш гуманітарний хаб займається і такими питаннями — наш колега Сергій Шутов та його фонд «Шляхетна справа» до прикладу, вже працює по забезпеченню сільського населення півдня області та військових дровами та буржуйками для обігріву», -розповів Олег Радковський.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top