Нерухомість та будівництво

Українці можуть отримати нове житло за допомогою «Дії»

Проект «єОселя» працює у тестовому режимі

У додатку «Дія» почали тестувати нову послугу «єОселя», яка дозволяє українцям отримати кредит на купівлю житла із вигідними умовами.

Проект «єОселя» працює у тестовому режимі, але іпотеку видадуть справжню.

Через повномасштабне вторгнення Росії багато українців залишилися без домівок. Саме тому вже зараз держава пропонує вигідні умови для купівлі житла за програмою пільгового державного кредитування. Долучайтеся до бета-тестування послуги «єОселя» в застосунку «Дія».

Як взяти участь?

На першому етапі програма доступна для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

Якщо ви належите до однієї з категорій, то можете долучитися до тестування та отримати кредит на житло. Програма передбачає видачу іпотеки під 3% річних терміном до 20 років за мінімального першого платежу щонайменше 20% від суми. Для цього в застосунку Дія подаєте заяву про участь у програмі єОселя та отримуєте попереднє рішення про погодження суми кредиту без походу в банк.

Уже під час бета-тесту ваша заява проходитиме весь реальний процес, і рішення банків будуть справжніми.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top