Волонтерство

БФ «Шляхетна справа»: гарячий жовтень

Для команди Благодійного Фонду «Шляхетна справа» і його керівника Сергія Шутова, жовтень, що минає, видався дуже насиченим.

Зокрема, протягом останнього місяця команда волонтерів опікувалась допомогой для переселенців, пенсіонерів та інвалідів у селі Кулевча Саратського району Одещини. Тільки на цьому тижні благодійники передали туди 40 продуктових наборів, кожного з яких вистачає на цілу сім’ю, та 20 продовольчих пакетів на одну особу.

Також у жовтні, з оглядом на наближення холодів, Сергій Шутов  ініціював нову та дуже важливу добру справу – забезпечує дровами мешканців різних куточков Одещини.

Річ у тому, що у Одеську область, рятуючись від війни, в останні місяці прибули ще тисячі переселенців з півдня України. Цим людям дуже потрібні дрова або пічки-буржуйки. А так як це питання треба було вирішити якнайшвидше, то волонтери з гідністю впоралися з цим викликом. Дві повні фури з дровами вже були роздані нужденним, і ця робота буде продовжуватися.

Крім того, як відомо, БФ «Шляхетна справа» успішно налагодив міжнародне співробітництво, тому Сергій Шутов двічі їздив до Молдови за партіями гуманітарної допомоги від друзів фонду – протестанської християнської місії з Кишиніва. Одесити навіть уклали зі своїми молдавськими колегами Меморандум про співпрацю на довгостроковій основі, тим більш, що тамтешні благодійники дуже співчувають Україні та готові відвантажувати 2-3 тони гуманітарної допомоги на постійній основі.

Також найближчим часом, напередодні важкої зими, команда фонду, виконуючи дану людям обіцянку, планує привезти першу партію «пічей-буржуйок» мешканцям Тарутинської ОТГ.

«Я веду переговори, і наші партнери із Молдови вже наступного тижня розпочнуть відправку», — зазначив Сергій Шутов.

Нагадаємо також, що днями у Київському районі Одеси, збірна команда благодійників у особі Сергія Шутова, Михайла Поживанова та Олега Радковського роздали близько 50 продуктових наборів для всіх нуждених.

А у суботу волонтери «Шляхетної справи» знов вирушають на передову — українські герої на херсонському напрямку дуже чекають дорогоцінний вантаж — це п’ять десятків спальників, тактичну форму, засоби гігієни, ліки тощо.

Тільки за жовтень волонтери декілька раз побували у прифронтовій зоні. Оборонцям було передани теплі речі – куртки, штани, армійські чоботи, а також цілу тонна необхідної гуманітарки. Допомогу у вигляді продуктових наборів отримали і жителі тільки-но звільнених сіл Херсонщини, які зі сльозами на очах зустрічали українських військових та волонтерів.

За всіма прогнозами, листопад очікується ще «гарячішим», тому темпи запитів від усіх, хто потребує допомоги — переселенців, інвалідів, військових — лише посилюватимуться. У зв’язку з цим, добродійний фонд вкотре звертається до всіх, хто може долучитися до допомоги, зробити свій внесок на сайті https://cf-noble-cause.com.ua. Також донати можна зробити за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9CSTAL3cnw.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top