Новини

РФ загрожує космічної війною

У Міністерстві закордонних справ Росії загрожують, що ЗС РФ можуть розглядати як свої «законні цілі» західні комерційні супутники, які використовуються для допомоги Україні.

«Йдеться про залучення США та їх союзниками компонентів цивільної інфраструктури в космосі, зокрема комерційної, у збройних конфліктах».

Про це офіційний представник відомства Костянтин Воронцов заявив на засіданні першого комітету Генасамблеї ООН.

«Особливо хотіли б акцентувати надзвичайно небезпечну тенденцію, яка чітко виявилася в ході подій в Україні. Йдеться про залучення США та їх союзниками компонентів громадянської інфраструктури у космосі, зокрема комерційної, у збройних конфліктах. Квазігромадянська інфраструктура може виявитися законною метою для удару у відповідь», — цитує чиновника російське державне агентство ТАРС.

Далі в МЗС продовжили маніпуляцію щодо надання Заходом допомоги Україні шантажем благополуччя в країнах, що розвиваються.

«В результаті дій Заходу невиправданим ризикам наражаються на стійкість мирної космічної діяльності, а також численні соціально-економічні процеси на землі, від яких залежить благополуччя людей, насамперед у країнах, що розвиваються», — сказав Воронцов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top