Новини

Юлія Тимошенко: Депутати пішли проти волі українців, ратифікувавши Стамбульську конвенцію

Верховна Рада України ратифікувала Стамбульську конвенцію

На думку голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка не голосувала за її ухвалення, конвенція нав’язує не властиві українському суспільству цінності.

Про це Тимошенко написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

На її думку, депутати з інших фракцій пішли проти волі українців, адже таке важливе питання варто було б винести на всенародний референдум. Тимошенко наголосила, що, незважаючи на гарну назву конвенції – про запобігання насильству щодо жінок та домашнє насильство та боротьбу з цими явищами – документ насамперед впроваджує поняття гендера. Саме це, на її думку, спричинить психічні хвороби дітей.

«Питання, які фактично переформатують все наше життя, коли під час виховання дітей не треба буде спиратися на їхню фізіологічну стать… Запитайте в українців на референдумі, чи готові вони на це йти. Більшість суспільства проти того, щоб їх позбавляли духовності, яка є основою всіх наших сьогоднішніх та майбутніх перемог», – вважає Юлія Тимошенко.

Крім того, виступаючи з трибуни парламенту, Тимошенко розвінчала низку міфів, пов’язаних із цим документом.

«По-перше, Стамбульська конвенція не входить до пакету вимог, які нам надає Європейський Союз для того, щоб нам дати кандидатство. І по-друге, далеко не всі країни ЄС ратифікували цей документ. Зокрема, наші сусіди – Словаччина та Угорщина. А Польща зараз проводить процес денонсації ратифікованої Стамбульської угоди. З тих країн, які нас дуже підтримують під час війни, – Латвія, Литва, Великобританія, Чехія – не ратифікували цю конвенцію, і це не завадило стати членами ЄС», – додала політик.

Вона також нагадала, що в Україні діє одне з найсильніших законодавств у світі щодо боротьби з домашнім насильством, за яке запроваджено кримінальну відповідальність. Відомий «скандинавський парадокс» показує, що в тих країнах, де найбільше застосовувалася гендерна ідеологія, фіксується найбільше випадків насильства щодо жінок.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top