Новини

Ірина Верещук закликала жителів Херсонщини евакуюватись

Віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук закликала мешканців окупованої Херсонщини виїхати з області будь-якими шляхами, зокрема через окупований Крим.

«Віїдьте, будь ласка, бо наша армія обов’язково докуповуватиме ці землі. Наша воля це робити є непохитною. І дуже важко потім буде відкрити гуманітарний коридор, коли там будуть діти. Це було важко у Маріуполі, а на Херсонщині це буде ще важче. Бо враг вчиться, стає ще цинічнішим, використовує живий щит, особливо дітей. Ми знатимемо, що там діти, і ми будемо безсилі, і цього дуже не хочеться. Повірте, деокупація буде дуже швидкою. Контрнаступ обов’язково буде», — зазначила на брифінгу Верещук.

При цьому вона закликала скористатися для виїзду тимчасово окупованим Кримом і виданими для цього окупантами «фейковими» документами і запевнила, що українська влада за це не каратиметься.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top