Новини

Україна отримала від Німеччини гаубиці

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що в Україну нарешті надійшли німецькі гаубиці Panzerhaubitze 2000. Про це він написав на своєму Твіттер-акаунті.

«В українській артилерійській батьківщині з’явилися німецькі Panzerhaubitze2000 з підготовленими українськими екіпажами.

Важливо. Це вже 6-й вид артилерії 155-мм калібру, який посилює нашу оборону. Наші воїни вже б’ють ворога за допомогою M777, FH70, M109, AHS Krab та Caesar. Відтепер до цього «клубу найкращих» долучився й Ph2000.

Як завжди, Головнокомандувач Збройних Сил України Генерал Валерій Залужний на всі 100% ефективно застосує їх на полі бою. Звичайно ж, окрема величезна благодарність нашим артилеристам, які вже стали всесвітньою легендою.

Також хочу подякувати німецьким партнерам за підтримку, на збільшення якої ми продовжуємо розраховувати.

Дуже ціную зусилля моєї колеги — міністра оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт».

Раніше повідомлялося, що в артилерійській школі бундесверу, що на заході Німеччини пройшли підготовку до використання самохідних артилерійських установок PzH 2000 18 екіпажів українських військовослужбовців, навчання проводили німецькі та нідерландські колеги.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top