Новини

Великобританія дозволить в’їзд дітям із України без супроводу батьків

Великобританія змінить візові правила та дозволить неповнолітнім українцям без супроводу в’їжджати до країни. Про це повідомляє редактор відділу внутрішньої політики The Times.

«Міністри змінять візові правила, щоб дозволити українським дітям та підліткам без супроводу приїжджати до Великобританії. Чинні правила забороняють дітям до 18 років, які не мають батьків або опікунів, приїжджати до Великобританії, залишаючи сотні людей у ​​глухому куті і під загрозою російською», — йдеться в повідомленні.

Нові правила покликані спростити в’їзд до Сполученого Королівства дітей, які застрягли через ці заборони в Європі або змушені залишатися в Україні в умовах війни. Наголошується, що таких дітей налічується понад 500 осіб.

Зміни передбачатимуть вільний в’їзд до країни дітей та підлітків за умови наявності дозволів від батьків чи опікунів та українського уряду, який уже дозволяє особам віком від 16 років виїжджати без дозволів.

Нинішнє правило забороняє в’їзд до Великобританії особам молодше 18 років без супроводу батьків або опікунів. Таке рішення дасть можливість сотням дітей та підлітків із числа біженців в’їхати до Великобританії.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top