Одеса

Війна: Одеський зоопарк побив рекорд відвідуваності

Зоопарк відкрився після місячної перерви

В Одесі після місячної перерви відчинив свої двері зоопарк. На вихідних 26 та 27 березня було встановлено рекорд за кількістю відвідувачів.

Зоопарк закрився у день російського вторгнення в Україну 24 лютого. Місяць працівники займалися внутрішніми роботами.

У день відкриття відвідувачів зустрічав духовий оркестр Муніципального театру духової музики ім. А. Саліка. Музиканти виконали гімн України та популярні композиції.

«Ми відкрили зоопарк, щоб дати людям заряд гарного настрою, бадьорості та позитивних емоцій для підтримки бойового духу. Впевнений, Одеса не здасться. Ми все одно переможемо. І я вважаю, що навіть під час війни потрібно створювати дітям позитивний настрій», – розповів директор Одеського зоопарку Ігор Бєляков.

Першого ж дня кількість відвідувачів побила рекорди.

«Понад чотири тисячі людей за суботу відвідали. Ми ж не повний день працювали лише з 9 до 15:00. І одразу стільки людей! У неділю ще більше, до обіду вже понад чотири тисячі», — зазначив Бєляков.

Він додав, що і тварини скучили за відвідувачами: «Всі вихованці від малого до великого активно брали участь у зустрічі гостей».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top