Миколаїв

У Миколаївській області вільно веде мовлення радіо з російською пропагандою

Попри війну.

Під час війни на деяких територіях України вільно веде мовлення російське радіо, несучи свої пропагандистські наративи жителям нашої країни. Наші читачі надіслали нам відео, записані на трасі Р55 у селищі Веселинове Миколаївської області.

На відео — запис ефіру на радіохвилі АМ 1413, де чоловічий голос російською мовою розповідає про «Вагнера», та «перемоги Росії в Африці» зі студії в Москві. На цій частоті працює російська федеральна державна радіостанція «Вісті ФМ».

Підкреслимо, що ми, як журналісти, у своїй роботі дотримуємось усіх правил і стандартів воєнного часу. Щоб потрапити на зйомку об’єкта критичної інфраструктури або місце прильоту ракети, змушені проходити перевірки і отримати спеціальні дозволи.

З іншого боку, нині в Україні спокійно мовить радіо ворога. Ми дізналися про це лише сьогодні, а місцеві жителі натикаються на російські хвилі усі місяці війни, чого просто не могли не знати місцева влада. Однак, як бачимо, жодних заходів не вжито.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top