Новини

Скільки українців перетнули закриті кордони з РФ та Білоруссю під час війни: статистика

За словами речника, комунікація між українськими та російськими прикордонниками не відбувається

З лютого 2022 року з різних напрямків, зокрема, і через закритий кордон з РФ та Білоруссю, до України повернулося понад 18 тисяч наших громадян, повідомив в ефірі «Радіо Свобода» речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За словами речника, комунікація між українськими та російськими прикордонниками не відбувається. Але українські прикордонники зустрічають громадян України, що повертаються на територію країни.

«З початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України, а в подальшому і деокупації певної частини територій, то через різні напрямки, різні ділянки кордону, зокрема по напрямку кордону з Росією та Білоруссю, додому з цих напрямів повернулося більше 18 тисяч наших співвітчизників, яких в подальшому прикордонники Державної прикордонної служби зустріли на кордоні і забезпечили пропуск на території України», – сказав Демченко.

Зазначимо, що пункти пропуску на кордонах із країною-агресорою закриті.

Однак, за словами Демченка, на одному з пунктів пропуску РФ пропускає українців, і на наших громадян там чекають детальні перевірки.

«Як бачимо, по напрямку кордону з країною-агресором, наші громадяни активно піддаються перевіркам з боку російських прикордонників. Не завжди у всіх наших громадян з першого разу вдається перетнути кордон для того щоб дістатися української території. Але якщо наші громадяни прибудуть на будь-якому напрямку до української території, вони будуть допущені», – додав прикордонник.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top