Суспільство

44% українців розлучилися зі своїми сім’ями через вторгнення Росії

Війна розірвала майже половину сімей у нашій країні

Майже половині (44%) українців довелося тимчасово поділитися зі своєю родиною під час повномасштабної війни Росії проти України. Про це повідомляє Група «Рейтинг» за результатами соціологічного дослідження.

Найбільше таких людей на сході (54%) країни, найменше – на заході (39%).

Серед таких молоді рівно половина (50%), серед людей від 36 до 50 років — 41%.

Война разделила семьи почти половины украинцев, каждый 5-й уехал с места проживания: опрос

Крім поділу із сім’єю, кожен п’ятий українець вимушено покинув своє місто/село на час війни. Найбільше виїхало зі сходу. Але при цьому абсолютна більшість (93%) із них планують після війни повернутися додому.

«Мета – повернутися додому – стабілізує, знижує невизначеність і робить життя таким, що має сенс, при багатьох вже не настільки актуальних сенсах», – пояснили соціологи.

Нажмите выше, чтобы увеличить

При цьому лише 58% знають, що з їхнім житлом усі без змін, 10% знають, що його пошкоджено, а 9% – що зруйновано. Інші не знають, що з їхнім житлом.

Крім того, за офіційними даними ООН на 27 березня 2022 року, через війну 3,8 мільйона українців, переважно жінки та діти, вимушено виїхали з країни, ще 6,5 мільйонів стали внутрішніми переселенцями.

При цьому ще 13 мільйонів українців застрягли в зонах бойових дій і не можуть виїхати.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top