Новини

Сміх — це теж зброя

Зйомки фінальних частин гумористично-сатиричного мікро-серіалу «FUCKел Молдаванки»

Напередодні Дня Гумору, 31 березня, в Одесі відбудуться зйомки фінальних частин гумористично-сатиричного мікро-серіалу «FUCKел Молдаванки».

Замість славної гуморини, карнавалу на Дерибасівській та концерту на Думській площі сьогодні – протитанкові їжаки та блокпости. Але Одеса залишається українською та світовою столицею гумору.

«Сміх – це теж зброя» – впевнена одеська письменниця Юля Верба та аматорський театр «Lady forever», які знімають та викладають у соцмережах короткі замальовки з життя Молдаванки. Війна, думки та розмови про неї прийшли до типового одеського дворика. Місцеві жителі палко обговорюють поточні події, освідчуються в коханні української армії і без купюр висловлюють своє ставлення до окупантів.

Теми замальовок — найбільш обговорювані сьогодні в кожній українській родині – чим допомогти один одному, як охороняти своє подвір’я, що робити в бомбосховищі, як зайняти дітей, які залишилися вдома без шкільних уроків.

Мета проекту автори визначили у тому, щоб підтримати українських захисників та продемонструвати усьому світу, що Одеса – це Україна.

Усі актори разом із знімальною групою працюють над проектом безкоштовно. Зйомки відбуваються на звичайних смартфонах у перервах між повітряними тривогами та залпами ППО.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top