Хмельницький

Опубліковані підсумки Національного рейтингу найвпливовіших хмельничан

Хмельницька земля виростила чимало культурних та наукових діячів, політиків та підприємців.

Хмельниччина – перлина Подолля, яка приваблює своїми курортами, замками, палацами, маєтками, водоспадами та фортецями. На цій землі — найбільший у Європі національний природний парк «Подільські Товтри», одне із найвідоміших туристичних міст України Кам’янець-Подільський.

Хмельницька земля виростила чимало культурних та наукових діячів, політиків та підприємців. Тож не дивно, що першу п’ятірку рейтингу впливовості цієї області склали ТОП-політики, як на всеукраїнському, так і на регіональному рівнях.

На першу сходинку експерти Національного рейтингу впливовості-2021 помістили нинішнього міністра внутрішніх справ України Дениса Монастирського. Йому 41 рік. Він закінчив Хмельницький університет управління та права. Кандидат юридичних наук. Викладав в цьому ж навчальному закладі, очолював відділ з питань законотворчості і наукових експертиз. Також працював юристом у компаніях «Hillmont Partners», «Global Ties KC», ТОВ «Лігал Консалтинг». Перед урядовою посадою був нардепом і головою Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності. Цікаво, що у свій час Монастирський був помічником-консультантом на громадських засадах народного депутата Антона Геращенка, який зараз є його радником у МВС.

На другому місці розмістився один із найбагатших бізнесменів України, чий статок разом із дружиною Галиною складає 1,7 млрд доларів. Це – нинішній нардеп від ПП «За майбутнє», власник мереж гіпермаркетів «Епіцентр» Олександр Герега. Розмір статків родини Герег розмістив їх також на 6-ту сходинку у рейтингу найбагатших українців. Втім, постать Гереги неоднозначна. З одного боку, він є меценатом та засновником благодійних фондів, а з іншого – у 2014 році голосував за «диктаторські закони» та є фігурантом антикорупційних розслідувань стосовно ведення бізнесу у Криму.

Кандидат у президенти України та нинішній народний депутат від ПП «За майбутнє» Віктор Бондар зайняв третє місце у Національному рейтингу впливовості. Він неодноразово заявляв, що є послідовним прихильником Віктора Ющенка. Нині — розлучений та виховує чотирьох дітей. У політиці – з 2000-х років. До цього працював юридичним радником великих підприємтсв.

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин розмістився на четвертій сходинці рейтингу. Цю посаду чиновник очолює 6-й рік. Цікаво, що за час каденції він не пропустив жодної сесії міської ради та виконав 63% власних обіцянок.

П’яте місце дісталось голові Хмельницької облдержадміністрації Сергію Гамалію. З 2007-го року він займався підприємницькою діяльністю. Займався транспортним та ресторанним бізнесом, логістикою. Зокрема є власником підприємства «Деліция», яке займається ресторанним бізнесом, а також надає послуги мобільного харчування. Згідно з декларацією за 2019 рік володіє двома квартирами та будинком в Польщі, де колись тимчасово проживав, закінчив економічну школу та працював юрисконсультом.

Міцно утримався на 6-й сходинці відомий хмельницький власник ТОВ «Чорногори», ТОВ «Монарх», голова БО «Фонд родини Кольгофер», бізнесмен Валерій Кольфогер. Очолював Летичівську та Хмельницьку райдержадміністрації. Із фірмою «Укрбудінвест К», що належала подружжю Кольгоферам, пов’язані найрезонансніші угоди купівлі-продажу комунального майна у Хмельницькому, які супроводжувалися інформаційними скандалами.

Сьому сходинку зайняв очільник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник. Свою трудову діяльність розпочав у 2002 році з посади помічника прокурора Деражнянського району Хмельницької області.
А керівник ГУНП в Хмельницькій області Руслан Герасимчук опинився на 8-му місці рейтингу. За час професійної діяльності в органах внутрішніх справ полковник Герасимчук пройшов шлях від оперуповноваженого райвідділу до начальника ГУНП в Хмельницькій області.

Народний депутат України, громадський діяч та публіцист, експерт з питань інформаційного розвитку 35-річний Олексій Жмеренецький забрав дев’яте місце. Він має два ступені магістра з відзнакою. У червні цього року нардеп поставив свій підпис під постановою про звільнення Авакова з посту міністра внутрішніх справ.

Десятку закриває собою голова управління СБУ в Хмельницькій області Тарас Цюцюра. У СБУ з 1997 року, має досвід оперативної та управлінської роботи. До цього обіймав посаду першого заступника УСБУ у Волинській області.

Другу десятку розпочинає депутат Хмельницької облради, гендиректор ТОВ науково-виробничої агрофірми «Перлина Поділля», бізнесмен Петро Іващук. Слідом за ним йде головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна, чия лікарня взяла на себе вагому роботу по лікуванню пацієнтів з COVID-19.

13 місце зайняла 35-річна голова Хмельницької облради Віолета Лабазюк, дружина народного депутата України Сергія Лабазюка. Наступними стали ректор Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Олег Шинкарук та українська легкоатлетка, яка спеціалізується у стрибках у довжину, чемпіонка Європи-2021 Марина Бех-Романчук.

Депутат Хмельницької міськради, директор державної бюджетної установи «Хмельницький науково-виробничий центр з інвестицій та розвитку» Богдан Міхняк зайняв 16 місце. Після нього у рейтингу розмістились депутати міськради Ігор Мельничук та Ігор Ялоха.

На передостанньому місці у рейтингу — відома телеведуча, актриса та блогерка Леся Нікітюк. Остання сходинку у ТОП-20 найвпливовіших — у нардепа, члена Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Юрія Заславського.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top