Житомир

Визначено ТОП-20 найпливовіших мешканців Житомирщини

На першому місці у рейтингу опинилась найбагатша людина Житомира. Кожна третя пачка морозива в Україні – з його Житомирського маслозаводу

Житомирська область займає перше місце в Україні по запасах лісових ресурсів, які становлять 750 тисяч гектарів, а це 3 держави Люксембург! Її Малинська фабрика виробляє банкнотний папір для всього континенту. Подібних підприємств лише 50 у світі. До всього регіон багатий родовищами бурштину. Тож у Національному рейтингу впливовості Житомирщини, який був проведений Міжнародним експертним клубом та рейтинговим агентство ElitExpert, увійшли великі бізнесмени, нардепи, педагоги, науковці, судді та військові.

На першому місці у рейтингу опинилась найбагатша людина Житомира. Кожна третя пачка морозива в Україні – з його Житомирського маслозаводу. Це президент компанія «Рудь», український бізнесмен і політик Петро Рудь. У 2015 році він став депутатом Житомирської міськради від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». У фракції також є троє підлеглих Рудя, що теж дає політику вплив на прийняття рішень у мерії.

На другій сходинці опинився народний депутат України, засновник БТ «Міжнародний благодійний фонд братів Кузьміних», меценат Сергій Кузьміних. Політик почав допомагати людям, безпосередньо пов’язаним із війною на Сході України після того, як його брат у 2015-му році потрапив у полон т. зв. «ДНР». Після його звільнення з полону, два брати заснували благодійний фонд. Він також вдкрив реабілітаційні центри для безкоштовного відновлення втраченого здоров’я бійців після отриманих травм, поранень та захворювань: у Житомирі, Черкасах та Києві.

На 3-мі місці – народний депутат України ІХ скликання, засновник і керівник ГО «Центр розвитку Бердичева», 29-річний педагог Богдан Кицак. Політик родом із Бердичева. Минулоріч заснував Міжнародний благодійний фонд (БО МБФ) «Фонд Богдана Кицака». Закінчив КНУ ім.Т.Шевченка за спеціальністю “історія”, кандидат історичних наук. До політики працював викладачем у КЗ «Бердичівський педагогічний коледж».

Міський голова м. Житомир Сергій Сухомлин розмістився на четвертому місці рейтингу. Посаду займає вже другий термін. Під час подій в листопаді 2013 року з перших днів брав активну участь у Євромайдані. Сухомлин йшов на вибори за час політичної діяльності від п’яти партій: «Наша Україна», «Фронт змін», «Батьківщина», «Солідарність» та «Пропозиція».

П’ятірку зачиняє голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко. Працював вчителем історії та правознавства. Брат Віталія В’ячеслав Бунечко працює начальником на одному з департаментів Укрнафти, що знаходиться під операційним управлінням групи «Приват», а батько – український дипломат та посол.

Власник авіаклубу «Авіатік», гендиректор котлозаводу «Крігер», мільйонер Леонід Крігер опинився на 6-й сходинці. У минулому – бойовий офіцер-вертолітник, пройшов Афганістан та Чорнобиль, освоїв практично всі типи гелікоптерів колишнього Радянського Союзу, багато європейських та американських моделей. Нині – живе небом, майже щодня літає.

Сьому сходинку експерти віддали начальнику управління СБУ в Житомирській області Сергію Лисаку. А голова Житомирської облради Володимир Федоренко – на восьмому місці. Раніше у Києві той працював виконавчим директором ТОВ «Барса» і ТОВ «Солонь». За освітою юрист.

9 місце дісталось голові Житомирського апеляційного суду Юрію Жизнєвському. Працює суддею Юрій Жизнєвський вже більше 20 років, довгий час суддею була також і його дружина, однак, у 2016 році вона подала у відставку. За даними 2017-го року, на державній посаді суддівське подружжя встигло надбати: будинок площею 384 кв.м. під Житомиром, квартиру в Житомирі, 2 квартири в сонячній Болгарії та 3 автівки.

І першу десятку замикає український політик, з 2016 по 2019 рік голова Житомирської обласної державної адміністрації Ігор Гундич. Весь час політик живе у Житомирі. За неофіційною інформацією, вважається близьким до Порошенка та Кличка.

Другу десятку у рейтингу відкриває депутат Житомирської обласної ради, голова фракції «Сила і честь» Володимир Кропивницький. На початку 90-х працював слюсарем в “Житомиртеплокомуненерго». Далі – став приватним підприємцем. У 2013 році прийшов у політику.

12 місце зайняв головний прокурор Житомирщини Олександр Білошицький. Далі йдуть – народний депутат України, голова ГО «Альянс учасників бойових дій», Герой України Ігор Герасименко, слідом – начальник ГУНП Юрій Олійник. На 15-му місці розмістився власник низки ЗМІ – засновник і власник рекламного агентства «Ростмедіа.ТВ», ТОВ ТРК «Рост Медіа», «Рекламна агенція Житомир Інфо» Євген Яремчук.

16 місце дісталось засновнику і керівнику мережі маркетів «Квара», депутату Житомирської міськради Годердзі Кварацхелія. Наступним став директор КП «Лікарня №1» Житомирської міськради Володимир Мордюк.

І останню трійку у ТОП-20 найвпливовіших людей Житомирщини закривають єпископ Житомирський і Овруцький ПЦУ Паїсій (Кухарчук), ректорка Житомирського державного університету імені Івана Франка Галина Киричук та головний рабин Житомира та Західної України Вільгельм Шломо.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top