Розслідування

Чи законно виїжджав за кордон у 2022 році Одеський воєнком Євген Борисов

евгений борисов

Журналісти-розслідувачі опублікували нові матеріали про екс-керівника Територіального центру комплектування і соціального захисту Одеської області (військомату) Євгена Борисова. На цей раз мова йде про законність виїзду за кордон минулої зими паном Борисовим.

Телеграм-канал «Ревізор» повідомляє, що головний воєнком Одеської області Євген Борисов зміг виїхати під час воєнного стану до Королівства Іспанії майже на місяць.

Журналісти телеграм-каналу зазначають, що «офіційно Борисов Є.М., звісно, до Королівства Іспанія не літав — його б туди не відпустило керівництво. Тому він вигадав таку схему: у грудні 2022 р. оформив документи на виїзд до Стамбулу (Туреччина) ніби для реабілітації. Там він сів на літак до Малаги (Іспанія), де з 22.12.2022 р. по 18.01.2023 р. проводив час за розвагами і оформленням набуття закордонних активів родини. Потім транзитом через Стамбул повернувся до України».

Щодо законності виїзду з України у військовий час та дозвільних документів для перетину кордону, журналістами повідомляється, що «керівництву Борисов Є.М. надав документи, ніби лікувався саме в Туреччині. Але після початку перевірки ДБР щодо зловживання службовим становищем полковник вирішив захистити себе і через санаторій МО України «Лермонтовський» отримати медичну довідку про інфаркт аби вже влітку цього року звільнитися з лав ЗСУ за діагнозом інвалідність».

На думку журналістів, дана інформація говорить про два випадки підроблення документів Євгеном Борисовим, які мають розслідуватись за ч.2 ст. 366 ККУ.

Окрім того, телеграм-канал «Ревізор» повідомляє, що на основі опублікованої у ЗМІ інформації від Міжнародного детективного бюро з розшуку корупційних активів «Absolution» та інших розслідувачів, народним депутатом VIII скликання Ігорем Мосійчуком було направлено повідомлення до Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК).

евгений борисов

Наприкінці травня НАЗК повідомило екс-нардепа, що «26 квітня 2023 року Національним агентством розпочато моніторинг способу життя Борисова Є.М. Надана інформація буде використана при проведенні моніторингу способу життя вказаного суб’єкта декларування».

Раніше ми повідомляли про порушення ДБР кримінального провадження «щодо фактів зловживань начальником Одеського військкомату (Євгеном Борисовим) під час призову військовозобов’язаних (ч. 5 ст. 426-1 КК України)» та про розкішне життя його родини і придбану нерухомість в Іспанії, яка може коштувати близько 5,7 млн євро.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top