Новини

Подоляк відповів, чи здатні окупанти зруйнувати Київську ГЕС

ЗАЕС треба контролювати

Російські окупанти після цинічного підриву Каховської ГЕС погрожують вдарити по Київській. Проте Повітряні сили ЗСУ цілодобово контролюють ситуацію й не дозволять ворогу втілити підступні плани.

Про це 24 Каналу розповів радник голови ОПУ Михайло Подоляк. Він заспокоїв українців та сказав, що Київську дамбу росіяни не зможуть знищити ракетами.

«Знищити Київську ГЕС зовнішнім впливом неможливо. Її можна ліквідувати лише внутрішнім підривом. Повітряні сили ЗСУ довели ефективність протиповітряної оборони над Києвом та областю, тому можуть контролювати простір над Київським водосховищем», — радник голови ОПУ.

Як зазначив Подоляк, Збройні Сили України розуміють та реально оцінюють ризики й роблять все можливе, щоб уникнути страшних наслідків від дій ворога.

Водночас інтелектуальний рівень російської еліти вкрай низький. Вони не розуміють наслідків своїх дій, або ж навпаки розуміють, тому максимально жорстко нищать цивільну інфраструктуру.

ЗАЕС треба контролювати

Зараз гостро постає проблема щодо Запорізької АЕС, адже там внаслідок підриву Каховської дамби змінився контур наповнення басейнів водою, яка охолоджує станцію. За цим теж треба уважно слідкувати, тому що росіяни не усвідомлюють, що відбувається.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top