Новини

Зеленський відреагував на ухвалення Сенатом законопроєкту із допомогою Україні (відео)

Глава держави заявив, що очікує аналогічного рішення й від Палати представників США

Президент України Володимир Зеленський відреагував на схвалення Сенатом США (верхня палата Конгресу) допомоги для України. Про це глава держави повідомив у мережі X (колишній Twitter).

«Нам в Україні подальша допомога США дає змогу рятувати людські життя від російського терору. Це означає, що життя в наших містах триватиме й переможе війну», — написав в у Twitter президент Володимир Зеленський.

У денному зверненні до українців, Зеленський сказав, що у Сенаті США схвалено перший крок, заради якого в Україні дуже багато працювали.

«Рішення, якого очікували не лише ми, а й багато інших народів, зокрема у Європі. Світ, який чекає, що американське лідерство й надалі буде твердим і допомагатиме захищати життя та берегти свободу. Це дійсно додає впевненості та мотивації», — сказав Зеленський.

Глава держави заявив, що очікує аналогічного рішення й від Палати представників США. Він переконаний, що демократія точно вистоїть.

«Це був перший крок, далі – Палата представників, голосування конгресменів там. Очікуємо позитивного рішення. Сподіваємося на принципову підтримку. Віримо, що Америка й надалі залишатиметься лідером», — наголосив Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top