Донбас

Сирський та Умєров поїхали під Авдіївку і Куп’янськ: ухвалено рішення про підсилення

За результатами роботи прийняли низку важливих рішень

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом з Міністром оборони Рустемом Умєровим здійснили робочу поїздку до військових частин і підрозділів, які тримають оборону на Авдіївському та Куп’янському напрямках. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський у Facebook.

«Оперативна обстановка надзвичайно складна та напружена. Російські окупанти продовжують нарощувати свої зусилля та мають чисельну перевагу в особовому складі. Не рахуються із втратами та продовжують застосовувати тактику «м’ясних штурмів»», – написав головком.

Зазначається, що міністр оборони та головком на місцях заслухали командирів бригад, тактичних груп та угруповань, які ведуть оборонні дії. Проаналізували наявні ресурси та потреби українських військ. 

«За результатами роботи прийняли низку важливих рішень, спрямованих на посилення бойових спроможностей наших військових частин та попередження дій ворога. Ми робимо все можливе, щоб не допустити просування ворога вглиб нашої території та утримати займані позиції. Попри складну обстановку Сили оборони України завдають ворогу значних втрат», – зазначив Сирський. 

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що окупанти на Авдіївському та Куп’янському напрямках нарощують свої зусилля, кидаючи на «м’ясні штурми» десятки та сотні солдат, обстрілюють прифронтові території. Водночас Сили оборони завдають ворогу втрат. Тільки на Авдіївському напрямку минулої доби українські захисники відбили 29 атак російських окупантів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top