Новини

Залужний просив у Пентагону 17 млн снарядів та $350-400 млрд на деокупацію України

Остін також розповів, що Залужний «скаржився» йому на втручання Офісу президента

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний під час візиту очільника Пентагону Ллойда Остіна до Києва у листопаді нібито скаржився йому на втручання Офісу президента України. Про це йдеться у статтіУкраїнської правди.

Приїзд Ллойда Остіна не мав бути чимось надзвичайним: просто данина пам’яті українським героям і констатація підтримки України з боку Вашингтона, що триває. Але саме цей візит, за даними УП, мимоволі став додатковим каталізатором напруги між військовим і політичним керівництвом у Києві.

«Є таке враження, що після приїзду Остіна Зеленський наблизився до рішення про заміну Залужного. На ставках навпаки зникли сварки і почались жарти, але це дуже холодний і їдкий такий гумор. Президент питає, типу «що, ми героїчно наступаємо – відійшли на 200 метрів?», а Валера гнівно мовчить», – переказує УП атмосферу у верхівці один із членів ставки.

За словами співрозмовника «УП», Остін також розповів, що Залужний «скаржився» йому на втручання Офісу президента.

«Остін потім нам же розказував, що Залужний скаржився, як йому заважають, що Офіс не такий, той не такий, інший не такий. Ну ясно, що й президент про такі розмови дізнався. І вони не сприяють довірі», — розповіли джерела видання.

Як пише УП, Ллойду Остіну тоді також озвучили, що ЗСУ потребують 17 мільйонів снарядів, а для деокупації всієї території України потрібно сил і засобів на $350-400 млрд.

«Остіну озвучили потребу в 17 мільйонів снарядів. Він, м’яко кажучи, здивувався, бо в усьому світі не зібрати стільки снарядів», — розповів один із високопосадовців Сил оборони.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top