Новини

В ГУР відреагували на «смерть» Путіна

ГУР

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, коментуючи чутки про начебто смерть президента Росії Володимира Путіна, зауважив, що вони хоч і приємні, але це все ж чутки. Свою думку з цього приводу він висловив в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання про чутки щодо стану Путіна.

«Якщо ми про чутки навколо смерті Путіна, такі приємні, радісні, солодкі, але чутки. Тобто це, знову ж таки, анонімні російські Telegram-канали повідомляють якісь речі. Далі ми повинні аналізувати, кому на користь і кому вигідно», — зауважив Юсов.

Він додав, що українці реагувати на такі речі мають стримано. «Звичайно, ми всі бажаємо, щоб ця подія відбулася якомога швидше. Але все ж таки бажано після Міжнародного трибуналу. Але не з анонімних російських джерел про це дізнаватися», — сказав представник розвідки.

Говорячи про ситуацію та обстановку в Кремлі у цьому контексті, Юсов додав, що такі чутки відповідну атмосферу і характеризують.

«Запускається інформація, можливо, навіть не лише для української аудиторії, а в тому числі, для того, щоб подивитися і поміряти реакцію всередині самої Російської Федерації. А хто і як буде реагувати. В тому числі, з представників еліт», — сказав він.

Юсов назвав «симптоматичним» сам факт, що ця тема обговорюється.

«Про те, що там здорова атмосфера у мешканців Кремля, точно він не свідчить», — додав представник ГУР.

Він також зауважив, що інформація про Путіна відрізняється від тієї, яка нещодавно циркулювала стосовно стану ватажка Чечні Рамзана Кадирова.

«Ця інформація докорінно відрізняється — стосовно Кадирова і стосовно останніх чуток по людині, схожій на Путіна, чи людині, яка зараз обіймає посаду президента того утворення. Тому що по Кадирову були справді агентурні відомості, вони підтвердилися. Були серйозні проблеми зі здоров’ям, були проблеми з нирками, зокрема післяопераційні ускладнення», — сказав Юсов.

Він додав, що були спроби приховати цю інформацію, і «все це підтвердилося».

«Зрештою, факт смерті тоді Україна офіційно не підтверджувала», — зауважив представник розвідки.

Цього ж разу, щодо Путіна, зазначив він, інформація виходить виключно з російських анонімних джерел та носить штучний, інспірований характер.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top