Новини

У Британії показали фото з випуску перших пілотів ЗСУ, які навчалися на F-16

Десять українських пілотів вже завершили базовий курс навчання польотів на винищувачах F-16. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони Великої Британії та Генштаб ЗСУ.

«Перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом Королівських повітряних сил закінчили навчання», — розповіли у британському міністерстві.

Як зазначили у відомстві, після цього українські пілоти перейдуть до наступного етапу підготовки у Франції.

«10 пілотів пройшли базову льотну, наземну та мовну підготовку у Великій Британії та колись стануть першою лінією оборони, захищаючи небо України від російських військ», — розповіли в українському Генштабі.

Один з пілотів ЗСУ розповів, що йому сподобалося бути у Сполученому Королівстві та брати участь у цій навчальній програмі.

«Курс був складним і цікавим, це зробило мене кращим пілотом. Я вдячний Великій Британії за підтримку України, а також особисто вдячний інструкторам Королівських ВПС за те, що вони підготували мене до майбутнього», — сказав він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top