Новини

Третій рік війни може бути найважчим для Зеленського – The Guardian

Український президент стикається з зовнішніми та внутрішніми проблемами

Перед президентом України Володимиром Зеленським на найближчі місяці стоїть завдання, якому не позаздриш. Оскільки повномасштабна війна вступає в третій рік, українському президенту доводиться дуже важко балансувати. Про це йдеться у статті The Guardian.

У публікації вказано, що українське суспільство виснажене війною, а міжнародна підтримка розколюється, що призводить до критичної нестачі боєприпасів на фронті. Водночас більшість українців не хочуть підтримувати ідею мирної угоди з Росією, враховуючи малу кількість механізмів, щоб змусити РФ дотримуватися угоди, а також – ризик просто дати Москві час поповнити свої сили та знову вдарити по Україні.

Журналісти наголосили, що важливості третього року повномасштабної війни не приховує і сам Зеленський. Президент під час пресконференції 25 лютого заявив, що 2024 буде вирішальним — роком «викликів як внутрішніх, так і зовнішніх».

Водночас Зеленський визнав, що майбутнє України також залежить від зовнішніх факторів, зокрема настроїв у США. Він підтвердив, що президентство Дональда Трампа стало б катастрофою.

«Окрім цих зовнішніх проблем, значною мірою поза його контролем, цей рік також може бути важким для Зеленського внутрішньо. Хоча він все ще має високий рейтинг схвалення серед українців, він більше не вважається недоторканним, а політична конкуренція повертається в Україну», — підкреслили у виданні.

Декілька джерел стверджують, що на останніх зустрічах президент виглядав виснаженим. Проте під час пресконференції він показав, що сповнений рішучості та тримає усе під контролем. Водночас коли запитання стосувались внутрішньої політики, на думку журналістів, Зеленський «переходив у оборону».

«Згуртовуючи світ, щоб продовжувати підтримувати Україну, він залишається переконливим оратором і неодноразово наголошував на ставках у час, який може виявитися найважчим роком війни. Для Києва ставки залишаються екзистенційними», — додали у ЗМІ.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top