У Центрі болгарської культури Одеси (пров. віце-адмірала Жукова, 9) відкрилася виставка фотографій відомого одеського майстра Бориса Бухмана «731 день та 8 років війни».
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2024/02/010-1024x682.jpg)
Для цієї виставки він відібрав фотографії, зроблені виключно у 2023 році. Борис Бухман зняв ці трагичні та радісні світлини як в Одесі, так і на Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі, на звільнених та прифронтових територіях, а також на «нулі».
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2024/02/012-1024x682.jpg)
«Кожна фотографія — це історія людської трагедії, це життя наших героїв та волонтерів», — зазначив Борис Бухман.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2024/02/96586-1024x768.jpg)
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2024/02/011-1024x682.jpg)
Виставка буде працювати до середини березня.
![](https://elitexpert.ua/wp-content/uploads/2024/02/09-1024x682.jpg)
![](https://elitexpert.media/wp-content/uploads/2020/08/ELIT-EXPERT-en_300.png)