Новини

Пентагон продовжує навчати українських військових попри брак коштів

Пентагон знаходить кошти з різних програм

Українські військові продовжують навчання в США та Європі. Пентагон знаходить кошти з різних програм, але невдовзі доведеться ухвалювати «жорсткі рішення». Про це заявила заступниця прес-секретаря Пентагону Сабріна Сінгх, повідомляє «Голос Америки«.

«Ми не можемо просто відвернутися від тих українських військових, які прибувають чи то в Європу, чи в Сполучені Штати на навчання і відправити їх назад на війну», — сказала вона.

За її словами, є виділені гроші, як от з програми Ініціатива сприяння безпеці України — довгострокової безпекової допомоги Україні.

«Так, це важлива місія. Знову ж таки, є комбінування різних частин фінансування, що допомагає підтримувати це навчання. Але якщо ми продовжимо працювати без належного фінансування, наша армія понесе ще більше витрат», — повідомила Сінгх.

Водночас вона повідомила, що зараз той момент, коли армії доведеться ухвалити кілька жорстких рішень щодо того, звідки вони братимуть гроші. «Можливо, з інших програм. Тож зараз важкий час не лише для України, але й для армії США», — повідомила Сінгх.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top