Новини

Талановиті діти Одещини отримають стипендію від Одеської обласної ради

Dmytro Kovbasyuk

Сьогодні постійна комісія з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму Одеської обласної ради визначила 100 обдарованих дітей області, які отримають стипендію від облради в 20 000 грн кожен.

 Як розповів депутат, що входить до даної комісії, Дмитро Ковбасюк, батьки, школи чи ради громад, де проживають діти, подають до комісії Одеської обласної ради заявки на отримання стипендії з описом досягнень дітей, серед яких обираються найкращі.

«Загалом на такі стипендії в облраді виділено 2 мільйони гривень, тому кожен зі ста кращих, талановитих та обдарованих дітей області отримає по 20 тисяч гривень протягом цього року. В минулому році, через війну, ця програма не працювала, але цього року ми знайшли можливості відзначити дітей Одеської області», — розповів депутат.

Dmytro Kovbasyuk

Дмитро Ковбасюк додав, що цього року загалом було подано більше трьохсот заявок, з яких комісія обрала сто кращих.

Заявки на стипендію розподіляються по трьом категоріям досягнень – спорт, мистецтво та освіта. Самі стипендій по трьом категоріям розподілились наступним чином: 44% — за досягнення у спорті; 30% – за досягнення у сфері культури та мистецтва і 26% – у сфері освіти. Також варто зазначити, що 56% стипендіатів – це дівчата.

Dmytro Kovbasyuk

«Навіть попри війну наші діти продовжують гарно навчатись, приймати участь у конкурсах, змаганнях та олімпіадах. Вони представляють нашу область та країну на міжнародному рівні, за що їм велика подяка. Серед ста стипендіатів облради – є навіть переможці чемпіонатів України та Європи, майстри спорту. Стипендія від Одеської обласної ради це підтримка для них, а головне – визнання та подяка за їх досягнення», додав Дмитро Ковбасюк.

Dmytro Kovbasyuk

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top