Новини

Порошенко отримав від уряду Угорщини понад 37 мільйонів

порошенко

В його партії заявили, що це кошти на ЗСУ

Лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко протягом жовтня-листопада тричі отримував від угорського уряду грошові надходження, які в сумі склали понад 37 мільйонів гривень. Про це стало відомо із даних декларації Порошенка, опублікованих на сайті НАЗК.

Так, 23 жовтня Порошенко задекларував 517173 грн, вказавши вид доходу як «проценти». Джерело надходження — Міністерство Фінансів Угорщини.

24 листопада у якості «процентів» Порошенко задекларував 1036940 грн. Джерело надходження — Міністерство Фінансів Угорщини.

І цього ж дня в декларації Петра Порошенка з’явилася сума 36067500 грн, вид доходу — «погашення облігацій», джерело надходження — Міністерство Фінансів Угорщини.

У партії «Європейська солідарність» заявляють, що Петро Порошенко вкладає кошти в цінні папери з метою акумуляції коштів на численні проєкти з підтримки ЗСУ.

«Для збільшення ефективності використання ресурсів залучені незалежні професійні радники, які займаються придбанням державних і корпоративних цінних паперів в Україні й за кордоном», — йдеться в повідомленні.

Указані в повідомленні «проценти» та кошти за «облігації», були отримані з Угорщини в рамках цієї програми та спрямовані на зміцнення обороноздатності країни.

Нагадуємо: Хронологічно гроші надійшли на рахунки напередодні спроби Петра Порошенка зустрітися з угорським прем’єром Віктором Орбаном.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top