Новини

40 українок, які допомагають своїм чоловікам розвивати та змінювати Україну

Напередодні Міжнародного жіночого дня та річниці початку повномасштабної війни Міжнародний Експертний Клуб та рейтингове агентство ElitExpert у співпраці з експертами у сфері суспільного та культурного життя презентували свій новий проект — «Жінки, які надихають». У ньому зібрані історії 40 українських жінок, які допомагають своїм чоловікам розвивати та змінювати Україну.

Відомий вислів про те, що за кожним великим чоловіком стоїть велика жінка, набув нового сенсу у 2022 році, коли на мільйони українських жінок одночасно лягли тягарі страшної війни, яку наша країна не бачила 80 років.

Цей рік став справжнім випробуванням для десятків мільйонів людей – але незважаючи на всі біди, на розлуки та розпад сімей, на вкрай важкі умови для бізнесу та колапс економіки, властиві українському народу цінності – вірність, завзятість та мужність, стали ще яскравішими та міцнішими.

Рейтингова агенція ElitExpert зібрала історії сорока жінок, які надихають своїх чоловіків на великі здобутки для нашої країни. У кожного з них є та, що дає сенс життя і творить особливу атмосферу, в якій чоловік стає успішним.

Разом з тим, багато героїнь нашого рейтингу перебувають у тіні своїх чоловіків і не були відомі широкому загалу.
До речі, не варто дивуватися присутності у списку прізвищ зіркових жінок. Справа в тому, що навіть найвідоміша українка — чиясь дружина, і іноді трапляється, що її чоловік не менш знаменитий і успішний. Тому такі пари ми також вирішили включити до нашого рейтингу.

І найважливіше. Ми не ранжували жінок за ступенем їхнього натхнення на своїх чоловіків, це, зрозуміло, неможливо. Обмежилися лише сферами їхньої діяльності. За одним єдиним винятком — всі експерти, беззаперечно та одноголосно, поставили на перше місце збірний образ української жінки, яка чекає з фронту на близьку людину — чоловіка, нареченого, сина чи батька.

Українка

Вплив жінок, які підтримують своїх чоловіків на передовій, не можна оцінити словами. Сотні тисяч українців, які зараз воюють на фронті, живуть, борються і навіть гинуть насамперед за свої родини.

українка

Кожен із воїнів, починаючи від простого солдата і закінчуючи генералом, бореться за свою дружину, за матір, за наречену, за доньку — щоб зберегти їх, щоб захистити від смерті та руйнувань, щоб дати їм майбутнє. Навіть у найскладніші хвилини бою чоловіки знають, що вони просто зобов’язані повернутися до своїх жінок. Повернутись живими.

І про цей мовчазний подвиг мільйонів українських жінок, які, незважаючи на річки пролитих сліз та сотні безсонних ночей, продовжують надихати наших чоловіків на перемогу – не можна забувати ніколи.

НА ОЛІМПІ ВЛАДИ

Зеленська Олена

Перша леді України

Чоловік – Президент України Володимир Зеленський.

Елена Владимировна Зеленская

Народилася 6 лютого 1978 року у Кривому Розі.

За освітою Олена архітектор — закінчила будівельний факультет Криворізького національного університету, проте за фахом ніколи не працювала, ставши сценаристом «Кварталу-95» з моменту його заснування.

До президентських виборів 2019 року Олена не була публічною, зараз же стала одним із символів опору російській агресії, є прикладом стійкості та мужності українських жінок.

Зі своїм майбутнім чоловіком вони навчалися у паралельних класах криворізької гімназії № 95, але спілкуватися почали набагато пізніше, у студентські роки.

Пара зустрічалася 8 років перед тим, як у 2003 році був укладений їхній шлюб. Нині подружжя, яке прожило разом уже 27 років, виховує двох дітей: Олександру (нар. 2004) та Кирила (нар. 2013).

Кім Юлія

Чоловік – голова Миколаївської військової адміністрації Віталій Кім, який став одним із головних спікерів війни та секс-символів нинішнього часу.

Юлия Витальевна Ким

Народилася 1988 року

Юлія – непублічна людина, тому у відкритих джерелах відомостей про її біографію немає.

Відомо лише, що пара разом уже понад 10 років. Разом із чоловіком виховують трьох дітей: двох дочок – Євгена та Олександра, а також сина Руслана.

З перших днів повномасштабної війни, коли війська РФ наблизилися до Миколаєва, а бої йшли вже на околицях міста, Юлія Кім з дітьми поїхала в безпечне місце. І лише наприкінці 2022-го, коли було звільнено Херсон, а загрозу захоплення Миколаєва було знято, родина нарешті возз’єдналася. Юлія з дітьми повернулася до Миколаєва.

Кінах Марина

PR-менеджер, Заслужена журналістка України.

Чоловік – екс-прем’єр-міністр, президент Української спілки промисловців та підприємців Анатолій Кінах.

Марина Владимировна Кинах

Народилася 1960 року.

Закінчила Київський автомобільно-дорожній інститут із червоним дипломом, за радянських часів працювала у науково-дослідному інституті, після 1991 року пішла у журналістику.

Зі своїм чоловіком Марина познайомилася у 1996 році, прямо на робочому місці. Анатолія Кінаха було обрано президентом Української спілки промисловців і підприємців, де в прес-службі вже працювала Марина. Вже за рік вони розписалися, а 2022 року відзначили 25-річний ювілей спільного життя. У сім’ї Кінахів троє дітей — дві старші дочки від першого шлюбу Марини — Наталія (1980 р.н.) та Зоя (1984 р.н.), а також спільна дочка Софія (2000 р.н.). Крім того, у них уже четверо онуків – Маша , Євгенія, Михайло та Веніамін.

Кіт-Садова Катерина

Співвласник найбільшого в Західній Україні медіахолдингу ТРК «Люкс» (радіостанції «Радіо Максимум», «Nostalgie», «Lux FM», інтернет-видання «Zaxid.net», «Football 24», Телеканал «24» та рекламне агентство «Люкс») .

Чоловік – голова партії «Самопоміч», мер Львова Андрій Садовий.

Екатерина Орестовна Кит-Садовая

Народилася 30 вересня 1974 року у Калуші.

Закінчила Львівську академію мистецтв. За освітою – мистецтвознавець.

З майбутнім чоловіком Катерина познайомилася у 1995 році, будучи студенткою. Пара зустрічалася шість років і лише у 2001 році стосунки були оформлені офіційно.

Нині подружжя виховує п’ятьох синів: Івана-Павла (2002 р.н.), Фаддея-Луку (2004 р.н.), Михайла (2006 р.н.), Йосипа (2008 р.н.) та Антонія (2011 р.) .р.)

Згідно з численними рейтингами, визнається однією з найвпливовіших та найбагатших бізнес-вумен Західної України.

Порошенко Марина

Екс-перша леді України, директор БФ Петра Порошенка, депутат Київради.

Чоловік – п’ятий президент України Петро Порошенко.

Марина Анатольевна Порошенко

Народилася 1 лютого 1962 року у Києві.

Закінчила Київський медичний інститут. Кандидат медичних наук, автор першої у незалежній Україні дисертації.

Із 18-річним першокурсником Київського державного університету Петром Порошенком Марина познайомилася під час навчання, коли сама вже закінчувала вуз. А вже через рік, у 1984 році, вони одружились, а ще через рік у них народився первісток, після чого Марина залишила роботу та повністю присвятила себе родині.

Всього у подружжя четверо дітей: старший син — Олексій (1985 р.н.), дочки — двійнята Євгена та Олександра (2000 р.н.), молодший син — Михайло (2001 р.н.). Двоє онуків — Петро (2014 р.н.) та Єлизавета (2016 р.н.).

Улюблені заняття — шиття, в’язання та кулінарія.

Федорова Анастасія

Засновник бренду жіночого одягу COVER Apparel.

Чоловік – віце-прем’єр-міністр, Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Анастасия Александровна Федорова

Народилася у Запоріжжі.

Закінчила факультет іноземної філології Запорізького національного університету, але за фахом не працювала.

Зі своїм майбутнім чоловіком Анастасія познайомилася у 2014 році, а вже через рік вони офіційно розписалися. Подружжя виховує єдину доньку Марусю (нар. 2017).

За словами Анастасії, “мій чоловік — один із тих, хто показує суспільству, як має виглядати політик XXI століття у серці Європи, а моя мета – показувати своїм прикладом, якою простою та відкритою може бути дружина сучасного політика”.

Філатова Марина

Підприємець, спортсменка, голова Федерації легкої атлетики Дніпра.

Чоловік – міський голова Дніпра Борис Філатов.

Марина Викторовна Филатова

Народилася 10 липня 1973 року.

Закінчила історичний факультет Дніпропетровського державного університету.

З майбутнім чоловіком Марина познайомилася у студентському будзагоні 1990 року. Через три роки, 1993 р., вони одружилися, а 1994 р. народилася їх єдина дочка – Катерина.

Примітно, що хобі у Марини Філатової – аж ніяк не жіноче. Вона професійна альпіністка, яка підкорила багато вершин світу. Наприклад, у 2020 році – найвищу точку Анд, гору Аконкагуа, а на початку 2022-го – найвищу точку Антарктиди, пік Вінсона (~5000 метрів).

НАДІЙНИЙ ТИЛ

Арестович Анастасія

Директор із розвитку одного з київських видавництв.

Чоловік – колишній радник Офісу Президента Олексій Арестович, донедавна – один із головних спікерів воєнного часу.

Анастасия Валерьевна Арестович

Народилася 14 квітня 1987 року у Києві.

Анастасія закінчила Київський університет «КРОК», отримавши ступінь бакалавра з економіки та магістра — з управління проектами.

Із чоловіком вона познайомилася, прийшовши на курс авторської школи Олексія з психології. Разом пара вже 8 років. Подружжя виховує спільного сина, 6-річного Олександра.

Для Анастасії це перший шлюб, для Олексія, який має двох старших доньок – Вероніку та Аеліту – вже третій.

Наразі Анастасія керує ком’юніті Space Love Community, яке, як сказано в описі проекту, “допомагає людям на шляху саморозвитку та набуття свого справжнього стану”.

Буданова Маріанна

Радниця мера Києва Віталія Кличка з питань запобігання корупції у сфері молодіжної політики та спорту.

Чоловік – начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Кирило Буданов.

Марианна Александровна Буданова1

Народилася 1993 року в Київській області.

Маріанна за освітою – психолог. Із майбутнім чоловіком вона познайомилася перед початком Євромайдану 2013 року.

Після початку АТО, участі чоловіка у бойових діях на Донбасі та його численних поранень, кілька років займалася волонтерською діяльністю у Головному військовому госпіталі у Києві, хоча медичного досвіду раніше не мала.

2020 року невдало балотувалася у депутати Київради.

Дітей у пари поки що немає.

Залужна Олена

Чоловік – головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний.

Елена Залужная

Народилася 1976 року.

У зв’язку з посадою чоловіка інформації про неї у відкритих джерелах небагато. Відомо, що вона фінансист, працює в Укргазбанку, а разом пара вже понад 20 років. До війни з чоловіком часто ходили до піших туристичних походів Україною. У пари дві доньки від попередніх шлюбів подружжя, Христина та Аріна, а спільних дітей немає. Старша пішла батьківськими стопами і стала військовослужбовцем, на момент початку війни служила в Київському гарнізоні. Молодша – закінчила Одеський медичний університет та працює лікарем.

Зорій Юлія

Телеведуча на каналі ICTV.

Чоловік – міністр оборони України Олексій Резніков.

Юлия Ярославовна Зорий

Народилася 1986 року.

Закінчила Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича, дипломований політолог.

Супутницею життя Олексія Резнікова стала з 2017 року, але офіційний шлюб було оформлено лише у червні 2020 року.

Незважаючи на 22-річну різницю у віці, пара щаслива. За словами Юлії, вона все одно вийшла б заміж за такого чоловіка, як Олексій, навіть за різниці в 40 або 50 років.

Спільних дітей у пари немає, але є пасинок та падчерка – діти Резнікова від першого шлюбу.

Прокопенко Катерина

Волонтер, громадська активістка.

Чоловік – Герой України, командир полку “Азов” Денис Прокопенко.

Екатерина Прокопенко

Народилася 1995 року в Києві.

До початку повномасштабної війни працювала ілюстратором (творчий псевдонім — “Коза рогата”), у різних проектах, у тому числі у торговельній мережі “Сільпо”, після чого пішла у волонтерство. Захоплюється гірським туризмом.

Із чоловіком познайомилася у 2015 році у соцмережах. Пара зустрічалася чотири роки, а 2019 року офіційно розписалася. Дітей у них наразі немає.

Катерина стала відомою у всьому світі, очоливши кампанію зі звільнення свого чоловіка та інших захисників «Азовсталі» з російського полону, достукавшись навіть до серця Папи Римського, який прийняв її у Ватикані.

ЖІНКИ-ПАРТНЕРИ

Ахметова Лілія

Голова ревізійної комісії ЗАТ «СКМ».

Чоловік – найбагатший громадянин України, політик та промисловець Рінат Ахметов.

Лилия Николаевна Ахметова

Народилася 1965 року в Донецьку.

Донедавна Лілія відігравала значну роль у бізнесі свого чоловіка, при цьому будучи вкрай закритою людиною. Наприклад, у ЗМІ неможливо знайти фотографії за останні 15 років.

Лілія Ахметова за все життя не дала жодного інтерв’ю і лише кілька разів з’явилася на публічних заходах у компанії чоловіка. Про сім’ю, дитинство та юність «першої леді СКМ» інформації немає.

Відомо лише, що Рінат та Лілія познайомилися в одній із молодіжних компаній у середині 1980-х років. Узами шлюбу пара себе пов’язала пізніше 1987 року; у такий спосіб їхній союз тримається вже 35 років.

Подружжя має двох дітей. Перший син Дамір народився 1988 року, другий, Алмір — 1997 року.

Веревська Тетяна

Голова БФ «Вере», який допомагає молодим музикантам.

Чоловік – найбільший агробізнесмен України Андрій Веревський.

Веревская Татьяна

Народилася 11 квітня 1972 року

Тетяна — максимально непублічна людина. і про її життя відомо дуже мало. До заміжжя була керівницею PR-агентства.

Більшість року Тетяна з дітьми проводять не в Україні, а у своєму будинку на березі Женевського озера.

У пари троє дітей: сини Артем та Марк та дочка Саша Веревські.

Герега Галина

Співвласник мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» .

Чоловік – народний депутат України Олександр Герега, засновник мережі магазинів «Епіцентр».

Галина Федоровна Герега

Народилася 9 серпня 1959 року на Львівщині.

1978 року закінчила Львівський кооперативний технікум. 1983-го — технологічний факультет Київського торговельно-економічного інституту.

Депутат Київської міської ради V та VI скликань. З липня 2012 року по червень 2014 року була в.о. мера Києва.

Пара разом , з кінця 1980-х років. У шлюбі народилися син Тарас та дочка Вікторія.

Водночас Олександр та Галина Гереги — чи не найзакритіша родина з-поміж українських політиків та бізнесменів. Вони рідко дають інтерв’ю та докладають чимало зусиль, щоб мінімізувати витік будь-якої інформації про своє особисте життя.

Ніконова Іванна

Засновник та керівник приватного навчального закладу – Академії сучасної освіти.

Чоловік – власник найбільшого у Києві будівельного холдингу “К.А.М. Девелопмент” , екс-перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов.

Иванна Валерьевна Никонова

Народилася 1972 року.

Зі своїм чоловіком Іванна познайомилася понад 20 років тому. “Залицяння були за відпрацьованою схемою: шампанське, свічки, рояль, апельсини. Спрацювало», — зізнається вона.

Втім, популярність пара здобула, ставши справжніми рекордсменами за кількістю дітей. У подружжя на двох – десять дітей. Шестеро з них – загальних: двійнята Оля та Аня, які народилися у 2003 році, Аріна (2006), Олександр (2009), Георгій (2013) та Аліса 2014 року народження.

Павлова Ольга

Співвласник інвестиційно-будівельної компанії Kadorr Group.

Чоловік – голова корпорації KADORR Group та найбільший інвестор на півдні України Аднан Ківан

киван111

Майбутнє подружжя познайомилося ще у студентські роки, під час навчання в Одеській академії харчових технологій. З того часу, вже понад 35 років, пара нерозлучна.

Як зізнається Аднан Ківан, “ми з дружиною – одне ціле. Ми разом 24 години на добу, куди б ми не поїхали, де не були б і чим би не займалися”.

Ольга не просто друга половина і надійний друг своєму чоловікові, але ще й повноправний бізнес-партнер. Їй належать 50% активів компанії та жодне рішення не приймається без урахування її думки.

У пари троє дітей – дочки Діана та Рузанна, син Руслан.

Астахова Юлія

Чоловік – “алкогольний король” України, голова алкогольного холдингу “Global Spirits” Євген Черняк.

черняк00

Дружина Євгена Черняка не є публічною персоною і про неї відомо дуже мало.

Пінчук Олена

Глава Наглядової ради медіахолдингу StarLightMedia. Керівник Фонду «АНТИСНІД».

Чоловік – мільярдер та меценат Віктор Пінчук.

Елена Леонидовна Пинчук

Народилася 3 грудня 1970 року у Дніпропетровську.

Олена – єдина донька другого президента України Леоніда Кучми. Закінчила Дніпропетровський університет, отримавши диплом за спеціальністю «Економіка та соціологія».

Протягом багатьох років працювала директором з маркетингу компанії «Київстар».

2003 року Олена заснувала фонд «АнтиСНІД» — єдину в Україні приватну організацію боротьби з епідемією ВІЛ/СНІДу. Фонд широко відомий своїми інформаційними кампаніями та залученням до них міжнародних зірок, таких як Білл Клінтон, Елтон Джон та група Queen.

З 2002 року, вже 21 рік, Олена одружена з Віктором Пінчуком. За словами Олени, це не було кохання з першого погляду, проте згодом її підкорив інтелект майбутнього чоловіка у поєднанні із турботою та увагою, яку він їй надавав із самого першого дня знайомства.

У шлюбі народилися дві доньки: Катерина (2003) та Вероніка (2011). Від першого шлюбу є син Роман (1991 р.н.) .

Протягом багатьох років експерти вносили Олену Пінчук до найвпливовіших жінок України.

Ставніцер Діана

Власниця концепт-стору Apt13 та Vintage Charity Market.

Чоловік — співвласник приватного порту «ТІС» та зернового терміналу Neptune, засновник інвестиційної компанії SD Capital Андрій Ставніцер.

Диана Ставницер

Народилася у Харкові.

Закінчила факультет психології Харківського національного університету. Займається підприємництвом та благодійністю.

Із майбутнім чоловіком познайомилися ще в юні роки. Разом пара вже майже чверть століття, будучи одним із найміцніших спілок одеського істеблішменту.

Разом із чоловіком виховують чотирьох дітей: старшому синові Давиду 23 роки, близнюкам Мішель та Стефанії – по 13, а молодшій Вівіан десять років.

ЖІНКИ-МУЗИ

Бабкіна Сніжана

Танцівниця, актриса.

Чоловік – музикант та актор Сергій Бабкін.

Снежана Бабкина

Народилася 8 липня 1985 року у Харкові.

Закінчила Київський національний університет театру, кіно та телебачення. Потім повернулася до Харкова та працювала у харківському «Театрі 19», не припиняючи занять танцями.

Сніжана познайомилася із Сергієм у рідному Харкові, під час однієї з репетицій свого театру.

Пара разом із 2007 року, а офіційно оформили стосунки у березні 2009 року. З того часу подружжя практично завжди з’являється на публіці тільки разом. За словами Сніжани, сім’я для них – найважливіша у житті, тим більше, що пара виховує трьох дітей – доньку Веселіну, синів Артура та Єлисея. Крім того, її чоловік має сина Іллю (від першого шлюбу).

Баленко Інесса (Асія Ахат)

Скрипаль зі світовим ім’ям. Заслужений артист України (2016).

Чоловік – Ігор Баленко, депутат Київради, власник мережі супермаркетів “Фуршет”.

Асия Ахат (Инесса Юрьевна Баленко)

Народилася у Києві 1965 року.
Закінчила музичний коледж ім. Глієра та Національну музичну академію за класом скрипки. Сінгл Асії Ахат If Only Tonight став міжнародним хітом, який приніс їй всесвітню популярність.
Зі своїм чоловіком Асія познайомилася на вулиці. Він їхав машиною, а вона вискочила перед ним на дорогу, тримаючи в руках скрипку. З того моменту пара не розлучалася більше ніж на кілька днів.
Офіційно зареєстрували свої відносини в грудні 2000 року в Домініканській республіці, де Асія виступала з концертом.
Пара виховує спільного сина Пилипа (нар. 2003). Також у Асії є син від першого шлюбу Данило.

Бацман Олеся

Журналістка, головний редактор інтернет-видання «Гордон».

Чоловік – журналіст і телеведучий Дмитро Гордон.

Олеся Леонидовна Бацман

Народилася 3 жовтня 1984 року у Харкові.

2007 року закінчила філологічний факультет Харківського національного університету ім. В.Каразіна з червоним дипломом, після чого працювала у низці харківських ЗМІ.

Зі своїм майбутнім чоловіком познайомилася на четвертому курсі університету, коли приїхала до Києва брати у нього інтерв’ю. Після цього він запропонував їй роботу у своєму холдингу, але погодилася Олеся на це лише після заміжжя, яке відбулося у 2011 році.

У пари — троє спільних дітей: Санта (нар. 2012), Аліса (нар. 2016), Ліана (нар. 2019). Тим часом у її чоловіка від попередніх шлюбів є ще четверо дітей.

Васіна Зінаїда

Мистецтвознавець, художник-етнограф .

Чоловік – найдорожчий художник України Анатолій Криволап.

Зинаида Александровна Васина

Народилася 4 серпня 1950 року у Києві.

Закінчила Київський художній інститут . Працювала художником-постановником в естрадно-цирковому училищі, оформляла мюзикли у різних європейських країнах. Автор відомої книги «Літопис українського вбрання».

У шлюбі зі своїм чоловіком вже понад 45 років, причому більшу половину цього часу подружжя жило небагато. Все змінилося з початку 2000-х років, коли її чоловік став сенсацією міжнародних аукціонів. Лише за останні п’ять років полотна її чоловіка були продані на загальну суму майже мільйон доларів.

Їхня донька Ганна Криволап також стала художницею, продовживши сімейну династію.

Єфросініна Марія

Телеведуча, громадський діяч.

Чоловік – голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв.

Мария Александровна Ефросинина

Народилася 25 травня 1979 року у Керчі.

Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет іноземних мов (спеціальність — перекладач з англійської та іспанської). Усього знає п’ять мов.

Марія бере активну участь у допомозі хворим дітям та спеціалізованим медустановам. З 2018 року є Почесним послом Фонду ООН у сфері народонаселення.

Із чоловіком Марія познайомилася під час прогулянки набережною Ялти. Їй було 22 роки – і з того часу пара разом уже стільки ж. Подружжя виховує двох дітей — Нану (нар. 2004) та Олександра (нар. 2014).

Захур Наталія (Камалія)

Співачка, актриса, модель. Заслужена артистка України.

Чоловік – Мохаммад Захур, британсько-український мільярдер, власник групи компаній ISTIL Group, філантроп, меценат.

Камалия (Наталья Викторовна Захур)

Народилася 18 травня 1977 року.

Камалія познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком 2003 року під час свого концерту. Вже через чотири дні після знайомства бізнесмен сказав Камалії, що хоче бути разом, а за два місяці пара одружилася. Цього року подружжя відзначатиме ювілей — 20 років спільного життя.

«Коли я вперше побачила його, то було таке відчуття, що він світиться. Пізніше він зізнався мені, що відчував аналогічні відчуття”, — розповідає Камалія.

У 2011 році вони заснували щорічну музичну премію YUNA (Yearly Ukrainian National Awards), яка вважається однією з найпрестижніших премій України у сфері музичного мистецтва.

Подружжя виховує дочок-близнючок — Мірабеллу та Арабеллу, які народилися 2013 року.

Каменських Анастасія

Співачка, актриса, телеведуча.

Чоловік – продюсер, співак та шоумен Олексій Потапенко (Потап).

Анастасия Алексеевна Каменских

Народилася 4 травня 1987 р. у Києві.

Кар’єру співачки розпочала у віці 17 років, виступивши на фестивалі «Чорноморські ігри» у 2004 році. У 2006 році разом із Олексієм Потапенком заснувала дует «Потап і Настя». Музиканти були весь час на очах і шанувальники завжди вважали їх парою, але насправді це сталося лише після розпаду групи та розлучення Потапа з першою дружиною.

Офіційно подружжя розписалося у травні 2019 року. Спільних дітей у них немає, у чоловіка є старший син Андрій (нар. 2008 р.).

Ковтун Дар’я

Чоловік – піаніст-віртуоз, володар голлівудської премії імпровізаторів Євген Хмара.

Дарья Ковтун

Народилася 15 березня 1991 року.

Закінчила Київський національний економічний університет. Популярність здобула, ставши фіналісткою шоу “Х-фактор”. Виступає під сценічним псевдонімом Odara.

Свого майбутнього чоловіка Дар’я знала з дитинства. Вони виросли в одному дворі, ходили до однієї музичної школи. До того, як вони з Євгеном стали парою, між ними була конкуренція. Однак у результаті спільні інтереси зблизили молодих людей, і у 2016 році вони офіційно узаконили стосунки.

Дарина та Євген — багатодітні батьки, виховують сина Миколу (нар. 2017), доньку Віру (нар. 2019) та сина Іллю, який народився у військовому 2022-му.

Куніцина Ірина

Виконавчий директор Благодійного фонду Сергія Жадана.

Чоловік – один із найвідоміших українських письменників Сергій Жадан.

Ирина Владимировна Куницына

Народилася 1981 року.

Ірина – непублічна людина і про її життя відомо мало. За словами її чоловіка, вона працювала у харківському видавництві «Фоліо», де вони й познайомились.

«Я прийшов до редакції і побачив найкрасивішу дівчину в редакційному відділі», — згадував він.

Пара разом із 2008 року, виховує доньку Марію, якій 10 років.

Із початком повномасштабної війни в Ірини, керівника Благодійного фонду Сергія Жадана додалося роботи. Якщо раніше фонд був орієнтований на гуманітарну складову — підтримку бібліотек та прихильність дітям любові до читання, то зараз волонтери фонду переключилися на допомогу військовим та переселенцям.

Матвієнко Антоніна

Співачка та актриса, Заслужена артистка України.

Чоловік – співак, Заслужений артист України Арсен Мірзоян.

Антонина Петровна Матвиенко

Тоня – дочка легендарної співачки Ніни Матвієнко, і це наклало відбиток на її вибір професії. Вона закінчила Київський інститут культури та мистецтв (факультет народного співу) та пішла стопами матері, ставши фіналісткою першого “Голосу країни” у 2011 році.

Зі своїм чоловіком вони зустрічалися кілька років, але лише через рік після народження дочки Ніни, 2017 року, пара вирішила розписатися.

Війна внесла свої корективи — вже рік, як Ніна перебуває в евакуації у Великій Британії, а чоловік чекає на неї вдома.

Осадча Катерина

Журналістка, телеведуча та модель.

Чоловік – шоумен, актор та продюсер Юрій Горбунов.

Екатерина Александровна Осадчая

Народилася 12 вересня 1983 року у Києві.

З тринадцяти років розпочала професійну кар’єру моделі у Західній Європі, повернулася до України у 18 років. Закінчила історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 2007 року є незмінною ведучою програми «Світське життя» та однією з головних осіб телеканалу «1+1».

2017 року вийшла заміж за Юрія Горбунова — свого колегу з телевізійного цеху, якого на той момент знала понад 10 років. Того ж року у пари народився син Іван. У серпні 2021 року – народився другий син Данило. Також у Катерини є дорослий син Ілля (нар. 2002 р) від першого шлюбу.

Сопельник Катерина

Продакт-менеджер гумористичного шоу «Вар’яти».

Чоловік – шоумен, продюсер, волонтер та політичний діяч Сергій Притула.

Екатерина Сопельник

Народилася 13 січня 1985 р. у Донецьку.

Вищу освіту здобула у Донецькому національному університеті, але за спеціальністю не працювала, пішовши на телебачення.

Сергій Притула та Катерина Сопельник познайомилися на зйомках у 2014 році, і спочатку їхні стосунки були суто робітниками. Проте вже за рік пара розписалася.

У шлюбі у подружжя народилися дві дочки — Соломія (2017) та Стефанія (2021). Крім того, до сім’ї входить і старший син Притули від першого шлюбу Андрій.

Сумська Наталія

Народна артистка України, лауреат Шевченківської премії

Чоловік – актор театру та кіно, Народний артист УРСР Анатолій Хостікоєв.

Наталья Вячеславовна Сумская

Народилася 22 квітня 1956 р. у Київській області.

Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого. З 1977 року і до сьогодні Наталія Сумська є актрисою Національного академічного театру ім. Івана Франка.

Наталія – яскравий представник акторської династії, Народними артистами України були її батько та мати. Відомою актрисою стала її молодша сестра Ольга Сумська.

Своїм заміжжям Наталя лише зміцнила цю традицію – і вона, і її чоловік Анатолій, незалежно один від одного, стали лауреатами Національної премії ім. Т.Шевченка за свої театральні роботи. Це найвища державна нагорода України у сфері культури та мистецтва.

Незважаючи на поширену думку про те, що акторські шлюби неміцні, разом подружжя вже 27 років. Виховали спільного сина В’ячеслава (нар. 1996 року), нині успішного молодого актора. Крім того, у Наталії є старша дочка Дарина, також актриса.

Тополя Олена (Alyosha)

Співачка та композитор.

Чоловік – лідер гурту «Антитіла», молодіжний посол UNICEF в Україні Тарас Тополя.

Елена Александровна Тополя (Alyosha)

Народилася 14 травня 1986 року у Запоріжжі.

Закінчила факультет естрадного вокалу у Київському національному університеті культури та мистецтв.

Пара, яку називають однією із найміцніших сімей українського шоу-бізнесу, разом уже 13 років, із 2011 року. При тому, що подружжя — артисти, що діють, вони легко поєднують творчість і виховання дітей, яких у пари троє. Двоє синів – Роман і Марк, та донька Марія.

НА ШЛЯХУ ДО ВИСОТ

Бех-Романчук Марина

Спортсменка, Чемпіонка України та світу з легкої атлетики.

Чоловік – знаменитий український плавець, володар двох Олімпійських медалей Михайло Романчук.

Марина Александровна Бех-Романчук

Народилася 18 липня 1995 року.

Спортом Марина Бех почала займатися ще в ранньому дитинстві, зрозумівши, що її покликання — стрибки в довжину. У міжнародній легкій атлетиці вона дебютувала у шістнадцятирічному віці, у 2011 році, потім були численні перемоги на Чемпіонатах світу та участь в Олімпійських Іграх.

З майбутнім чоловіком вона познайомилася того ж 2011 року на Юнацькому олімпійському фестивалі, а дружба перейшла у стосунки лише у 2016 році, під час Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Весілля двох спортсменів відбулося у вересні 2018 року.

Зараз Марину та Михайла називають найкрасивішою спортивною подружньою парою України.

Дітей у пари поки що немає.

Пазік Крістен

Американський модель.

Чоловік – легендарний український футболіст та тренер Андрій Шевченко.

Кристен Пазик

Народилася 11 серпня 1978 р. у Міннеаполісі (США).

Вони познайомилися на одній із вечірок для гравців «Мілана». На той час красуня Крістен була подругою сина власника клубу Сільвіо Берлусконі – П’єра Сільвіо. Однак невдовзі їхні стосунки припинилися, і між Крістен та Андрієм зав’язався роман.

Їхнє весілля відбулося 14 липня 2004 року у Вашингтоні, де Шевченко проводив відпустку. Нині ж у пари четверо синів: Джордан (2004), Крістіан (2006), Олександр (2012) та Райдер-Габріель (2014).

Радуцька Людмила

Керуюча мережа медичних клінік «Борис»

Чоловік – Народний депутат Верховної Ради IX скликання, засновник клініки “Борис” Михайло Радуцький.

Людмила Радуцкая

Народилася 1969 року.

Познайомилося майбутнє подружжя відразу після школи, під час навчання у медичному училищі. З того часу пара разом вже 34 роки, будучи взірцем партнерських відносин.

Якось їм мало не судилося «померти в один день», переживши найруйнівніше цунамі 21 століття, в якому загинуло понад півмільйона людей. Це сталося 2004 року, під час відпочинку в Таїланді, коли їм дивом вдалося вижити, хоч і отримавши травми.

Їхній єдиний син Максим народився 1989 року і зараз є відомим київським ресторатором.

Тодурова Олена

Працює у ДУ “Інститут серця МОЗ України”

Чоловік – головний кардіохірург України Борис Тодуров.

Елена Вячеславовна Тодурова1

Про дружину директора Інституту Серця, лікаря зі світовим ім’ям, який врятував тисячі життів, відомо дуже мало.

Ще в молодості познайомившись із чоловіком, пара разом уже понад 30 років.

Спочатку Олена не мала відношення до медицини та закінчила Київський торговельно-економічний університет. Однак пізніше чоловік забрав її до свого Інституту серця, де вона й досі обіймає одну з адміністративних посад.

Пара має двох дітей, які продовжили сімейну династію. Дочка Наталя стала кардіологом, а син Михайло – кардіохірургом, як і батько.

Усик Катерина

Чоловік – олімпійський чемпіон, непереможений чемпіон світу з боксу Олександр Усик.

Екатерина Усик

Народилася 1986 року.

Катерина Хмелевська та Олександр Усик познайомилися ще у школі, а одразу після її закінчення стали зустрічатися і наступні чотири роки прожили у цивільному шлюбі. Одружилася пара лише у 2009 році, коли Катерина вже чекала на первістка — доньку Єлизавету.

Нині родина Усіків вважається однією з найміцніших “зіркових пар” в Україні.

“Я не даю приводів для ревнощів взагалі. Вона також. Моя мрія — багато років прожити з дружиною і відсвяткувати наші 50 років весілля», – розповідає Олександр Усік, та як і раніше присвячує коханій вірші.

Катерина — щаслива мати, яка виховує трьох дітей — доньку Єлизавету (2010) та двох синів Кирила (2013) та Михайла (2015).

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top