Новини

Путін підписав указ, який фактично оголошує війну Казахстану і Молдові — Данілов

Данилов

Усі громадяни цих країн можуть отримати паспорти РФ

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що російський диктатор Володимир Путін підписав указ, який фактично оголошує війну Казахстану і Молдові.

«На Росії зараз є такі настрої, що нібито у них все вдалося, що у них перемога, вони продовжують оголошувати війну іншим країнам. До речі, 18 грудня Путін підписав указ 962, який фактично оголошує війну Казахстану, Молдові і закінчує розбиратися з Білоруссю», — сказав Данілов в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що, згідно з російським указом, усі громадяни цих країн можуть отримати паспорти РФ.

«Відповідно, після цієї процедури, як це сталося в Криму, вони будуть розповідати, як на території Донецької та Луганської області, що вони йдуть захищати громадян, які спілкуються російською мовою, мають російські паспорти», — сказав секретар РНБО.

Раніше в Державному департаменті США заявили, що «стурбовані» тим, що агресивні наміри Росії не обмежуються захопленням України.

«Ми не вважаємо, що Путін буде задоволений і зупиниться на Україні, якщо йому вдасться остаточно завоювати Україну і підпорядкувати її Росії», — сказав представник Держдепу Метью Міллер.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top