Новини

Конгрес США пішов на канікули, не ухваливши допомогу Україні

Коли він зможе повернутися до питання України

Конгрес США пішов на різдвяні канікули без ухвалення допомоги Україні. Очікується, що до обговорень питання України американські законодавці повернуться на початку січня.

Спікер Палати представників Майк Джонсон не підтримав пропозицію щодо продовження на тиждень роботи обидвох палат Конгресу США для ухвалення додаткового фінансування для України перед Різдвом. У Білому домі вважають, що республіканці не повинні повертатися додому на свята, коли ще є важлива робота.

«Як ви чули вчора від президента, американський народ не відвертатиметься від України та її боротьби за свободу проти тиранії. Однак спікер Джонсон сказав, що Палата представників завершить свою роботу завтра без узгодження питань кордону, без фінансування Ізраїлю, без фінансування нагальних потреб для України», – заявила вчора речниця Білого дому Карін Жан-П’єр під час брифінгу.

Цього тижня конгресмени залишили Вашингтон на подовжені канікули.

Як повідомляє Reuters, Лідер демократичної більшості в Сенаті Чак Шумер сказав, що Конгрес повернеться 8 січня. Після повернення на Конгрес США чекають важкі випробування. Зокрема, законодавці повинні ухвалити рішення щодо фінансування допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню, а також дійти угоди щодо змін у міграційному законодавстві.

Крім того, на порядку денному знову буде бюджет, оскільки кінцеві терміни фінансування урядових програм — 19 січні та 2 лютого.

Незадовго до того, як залишити Вашингтон, лідер республіканської меншості в Сенаті Мітч Макконнелл повторив висловлювання демократа Шумера, що поєднання імміграційних реформ США та іноземної військової допомоги терміново потрібне «від Південного Техасу до Південно-Східної Азії та до Червоного моря».

І Шумер, і Макконнелл визнали, що ухвалення перших серйозних імміграційних змін за чотири десятиліття є важкою справою, теж саме стосується бюджету.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top