Новини

У новий рік з водою

Друзі, добігає кінця цей рік, який для “Інфоксводоканалу”, як і для багатьох, був дуже складним. Нам довелося працювати в умовах, коли зростала вартість енергоресурсів, пального та реагентів для очищення води.

На жаль, також зростали і борги наших споживачів. Станом на кінець року вони сягнули 470 мільйонів гривень. Більшу частину цієї суми — 350 мільйонів заборгувало населення.  Попри складнощі ми продовжуємо постачати  одеситам щодня 300 мільйонів літрів питної води.

За таких умов, ми цінуємо кожного нашого абонента, хто вчасно і у повному обсязі розрахувався за спожиті послуги. Саме завдяки вам кожен одесит має можливість у ці зимові дні насолоджуватися гарячим чаєм чи запашною кавою, прийняти душ та підтримувати чистоту в оселі. Тому нагадуємо всім споживачам: у передсвятковому клопоті, не забудьте розрахуватися за спожиті послуги. Так ви зробите свій внесок у те, щоб наступного року Одеса була з водою 24/7.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top