Новини

Олег Радковський: Ізмаїл матиме місто-побратим у Греції

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Минулого тижня українська делегація з Одещини відвідала громаду (муніципалітет) Мандра-Ейділлія в Греції.

У складі делегації з України до Греції прибули — перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, екс-мер Маріуполя, нардеп чотирьох скликань Михайло Поживанов, заступник міського голови Ізмаїлу Сергія Лузанов, Народна артистка України Віра Ревенко та поет Василь Степаненко.

Головна мета візиту – погодження основних тез Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між містами Мандра-Ейділлія (Греція) та містом Ізмаїл (Україна), а також встановлення тісної взаємодії у сфері гуманітарної допомоги Одеській області, ЗСУ та громадам регіону.

На зустрічі, що відбулась в Культурному центрі Міміса Дукаса в місті Мандра були обговорені та погоджені основні тези майбутнього Меморандуму про співпрацю та побратимство між двома містами.

Українську делегацію зустрів мер міста Мандра-Ейділлія Христос Стафис, який зазначив важливість історичних зв’язків, що пов’язують дві країни. У заході з боку грецької сторони також прийняли участь член парламенту країни Вангеліс Л‘якос, секретар парламенту Західної Аттики Евангелос Ліакос, заступник мера Ерітрону Міхаліс Сакелларіс, президент місцевої ради Вілії Константінос Макріноріс та президент місцевої ради Мандрасу Панагіотіс Папайоанну.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

 Як розповів Олег Радковський, за результатами візиту та погодження усіх деталей, на лютий наступного року заплановано підписання Меморандуму про співпрацю та взаєморозуміння між мером міста Мандра-Ейділлія Христосом Стафисом та головою міста Ізмаїл Андрієм Абрамченко.

«Мені дуже приємно, що місто Ізмаїл матиме такого гарного побратима у Греції та зможе обмінюватись ідеями, досвідом і ще краще розвиватись. Також за дорученням голови облради Григорія Діденка вручив почесні нагороди та сувеніри до 90-річчя Одеської області меру міста Мандра-Ейділлія Христосу Стафису. Окремо хочу подякувати своєму колезі Михайлу Поживанову, який ще за часів керівництва Маріуполем встановив тісні та продуктивні взаємовідносини з Грецією, які сьогодні нам дуже допомогли», — додав політик.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Заступник міського голови Ізмаїлу Сергій Лузанов також передав грецьким колегам нагороди та сувеніри від імені міського голови Андрія Абрамченка та презентував головні особливості міста і окреслив напрямки майбутньої співпраці.

У свою чергу Михайло Поживанов зазначив, що окрім обговорення та узгодження Меморандуму про побратимство, разом з грецькими колегами обговорили напрямки співпраці в культурній, освітній та спортивній сферах між Одещиною та грецьким регіоном Мандра.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

«В продовження своєї вересневої поїздки до Греції маємо напрацювання по економічним взаємовідносинам, підтримці місцевої промисловості та інфраструктури України. На зустрічі з членом парламенту Греції Вангелісом Л‘якосом обговорили питання міжрегіонального співробітництва з Одеською областю, загальну підтримку України в парламенті Греції та підтримку ЗСУ з боку владних структур країни», — розповів Михайло Поживанов.

Також в рамках візиту політики провели зустріч в місті Піреї з генеральним секретарем Торгової Палати Греція-Україна Герасимосом-Ніколаосом Бугасом.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

За словами Олега Радковського, на зустрічі з паном Бугасом обговорили економічне співробітництво підприємств Одещини та Греції, морські перевезення та логістику під час військових дій.

«Окремо підняли питання підтримки нашої країни на шляху до ЄС та НАТО з боку грецької громадськості. Дякую за всебічну підтримку та порозуміння генеральному секретареві Торгової Палати Греція-Україна Герасимосу-Ніколаосу Бугасу — справжньому другу України», — розповів Олег Радковський.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top