Новини

Одеська обласна рада провела позачергову сесію

Сьогодні відбулося засідання тринадцятої позачергової сесії Одеської обласної ради VIII скликання. У зв’язку з військовим становищем більшість депутатів приєдналися до сесії онлайн.

Загалом на сесії депутати розглянули 17 питань, серед яких – зміна назви КП «Одеський обласний академічний російський драматичний театр» – прибрано з назви «російська».

Також ухвалено проект рішення про зміну назви та затвердження у новій редакції Статуту КНП «Одеський обласний онкологічний диспансер» — це дозволяє установі розширити свої функції та відкрити нові відділення.

Насамкінець депутати підтримали Звернення до керівництва держави з приводу засудження військової агресії Російської Федерації та будь-якої співпраці з окупантами.

«Одеська область – це частина суверенної та унітарної України, і жодні інші сценарії не підтримуються ані мешканцями області, ані представниками депутатського корпусу обласної ради. Слава Україні!» — зазначено у зверненні.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top