Новини

Контрнаступ – це не голлівудський фільм. На карту поставлено життя людей, — Зеленський в інтерв’ю ВВС

Він підкреслив необхідність надання Україні гарантій безпеки від НАТО

Контрнаступ йде нелегко, бо 20 000 квадратних кілометрів заміновано, – Зеленський в інтервʼю ВВС.

«Що б не хотіли деякі, включаючи спроби тиску на нас, з усією повагою, ми будемо просуватися на полі бою так, як вважаємо за потрібне», — заявив президент.

Президент України Володимир Зеленський визнав, що прогрес контрнаступу «повільніший, ніж хотілося б», але пояснив, що це не «голлівудський фільм».

«Деякі люди вважають, що це голлівудський фільм, і чекають результатів зараз. Це не так. На карту поставлено життя людей», — сказав президент.

Він підкреслив необхідність надання Україні гарантій безпеки від НАТО, але сказав, що кінцевою метою є членство в Альянсі. У НАТО позицію України знають.

Також український лідер виступив за те, щоб Україна отримала F-16 американського виробництва, і висловив переконання, що пілоти винищувачів можуть почати навчання вже в серпні, а перші літаки можуть надійти через шість-сім місяців.

На запитання, як виглядає фінал війни, Зеленський чітко дав зрозуміти, що «перемоги на полі бою необхідні» і що Україна ніколи не сяде за стіл, хто б не був президентом у Москві, якщо російські окупанти залишаться на території України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top