Новини

США нададуть Україні додаткові $1,3 мільярда на відбудову

Яка буде спрямована на енергетичні та інфраструктурні потреби

США нададуть Україні додатковий пакет допомоги на суму 1,3 млрд доларів, — держсекретар США Ентоні Блінкен.

Виступаючи на конференції з відновлення України у Лондоні, американський дипломат, зокрема, зазначив, що Сполучені Штати інвестують понад 520 млн доларів у відновлення української енергетичної інфраструктури, яку зруйнувала РФ.

«Сьогодні я оголошую, що за підтримки Конгресу США ми надамо понад 1,3 мільярда доларів додаткової допомоги. Ми проінвестуємо понад 520 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні переформувати енергомережі, третину з яких було знищено росією. Ми підтримуємо реформи українського енергоринку щодо боротьби з монополією і сприятимемо інвестиціям, щоб допомогти Україні стати одним із основних експортерів енергетики», — заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.

Він додав, що Сполучені Штати також виділять 657 мільйонів доларів США на допомогу в модернізації пунктів пропуску на кордоні України, її залізничних ліній, портів та іншої критичної інфраструктури, яка з’єднує країну з вами, дозволяючи їй більш ефективно обмінювати більше товарів різними шляхами.

“Ми спрямуємо додаткові 100 мільйонів доларів на оцифрування митних та інших систем України, щоб збільшити швидкість і подолати корупцію. І ми виділимо 35 мільйонів доларів на допомогу українським підприємствам і підприємцям через фінансування та страхування, що зменшує ризики для інвесторів в Україні”, — сказав Блінкен.

Нагадаємо, що 20 червня заступниця прес-секретаря міністра оборони США Сабріна Сінгх заявила, що Пентагон переоцінив вартість військової допомоги Україні на $6,2 млрд. Мова йде про вже надану в 2022-2023 роках допомогу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top