Економіка

Британія оголосила про допомогу Україні у розмірі 3 млрд доларів

Сунак проанонсував запуск нового технологічного мосту «Велика Британія — Україна»

Велика Британія надасть Україні довгострокові кредитні гарантії, завдяки яким з’явиться можливість залучити 3 мільярда доларів протягом трьох років.

Про це заявив прем’єр-міністр Сполученого королівства Ріші Сунак під час Конференції з відновлення України, яка розпочалася в Лондоні.

«Я пишаюся тим, що сьогодні ми оголошуємо про багаторічне зобов’язання підтримувати економіку України. Протягом 3 років ми надамо довгі гарантії на 3 мільярди доларів», — сказав він.

Також Сунак проанонсував запуск нового технологічного мосту «Велика Британія — Україна», котрий допоможе пришвидшити інвестиції на підтримку зеленої енергії та інших галузей.

«Понад 400 компаній із 38 країн світу, із загальним оборотом у 1,6 трильйона доларів, відгукнулися на заклик допомогти Україні у повоєнному відновленні»

Сунак відзначив важливість побудови платформи для бізнесу. Вона, зі свого боку, зможе залучити інновації й інвестиції, яких потребує Україна.

«Саме тому ми започатковуємо Український бізнес-компакт, щоб приватний сектор міг пообіцяти свою підтримку відновленню та реконструкції України», — додав прем’єр-міністр Британії.

Росія має заплатити за відновлення руйнувань в Україні, — заявив прем’єр-міністр Великобританії Ріші Сунак

«Ми працюємо над проектом, який дозволить використовувати заморожені російські активи», — підкреслив він.

Конференція з відновлення України у Лондоні

Конференція з відновлення України пройде в Лондоні 21 та 22 червня. Протягом першого дня планують обговорити швидке відновлення зруйнованої інфраструктури та довгострокове відновлення, інвестиції у людський капітал, відбудову та повоєнний розвиток енергетики, реформи та страхування приватних інвестицій.

У другий день обговорюватимуть повоєнну відбудову житла, гуманітарне розмінування та цифрову відбудову та розвиток технологічного сектору.

Серед представників української влади на конференції будуть прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністерка економіки Юлія Свириденко, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков та інші представники уряду.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top