Новини

Буданов: є надія, що у 2025 році в Росії відбудуться внутрішні руйнівні зміни

Поки що країна-агресорка зберігає економічну стійкість, але «реальні проблеми» вона відчує вже через рік

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов вважає, що 2025 може запустити руйнівні процеси всередині Російської Федерації. 

Війна зможе проходити ще довго — росіяни просто не будуть підписувати жодного договору з Києвом та коаліцією союзників, вважає керівник ГУР Кирило Буданов. Й надалі буде здійснювати хаотичні обстріли нашої території, але без ведення потужних бойових дій.

«Є такі випадки в історії, коли давні війни між державами юридично так і не завершені. Простий приклад — РФ і Японія, після 1945 року вони так і не підписали мирний договір через Північні острови (які Росія називає Курильськими). Цій територіальній проблемі вже понад 70 років. Тому цей сценарій дуже вірогідний і тут, бо у РФ значні територіальні апетити щодо України, які стосуються не лише Криму. Звісно ж, ці апетити ніхто не збирається задовольняти», — заявив Буданов.

Як він пояснив у коментарі NV, поки що країна-агресорка зберігає економічну стійкість, але «реальні проблеми» вона відчує вже через рік.
«Так, ми спостерігаємо у них масштабну кризу пального, різке подорожчання харчових продуктів та інших товарів і послуг. Це все розхитує їхню економіку та соціальну сферу», — зазначив Буданов.

За його словами, виробничі ланцюжки в Росії поки не зруйновані й здатні зберігатися ще не один рік.

«Але втома від війни серед росіян стрімко зростає, також стрімко скорочується населення, зокрема й чоловіче, хоча це не означає, що у Путіна виникнуть проблеми з гарматним м’ясом», — заявив розвідник.

На думку очільника ГУР, зараз необхідно слухати економістів, які моделюють ситуації.

«Є надія, що 2025 рік стане переломним щодо внутрішніх системних руйнівних змін і процесів у російській державі, суспільстві та економіці. Але це не прогноз, а очікування. Станом на зараз, виходячи з наявних факторів, ймовірність цього є. Але не забуваймо, що ця війна з кожним місяцем глобалізується і породжує нові процеси. Вони також будуть накладатися на ситуацію і сильно змінюватимуть будь-які попередні розрахунки. Це виклик, із яким уже зіткнулися провідні аналітики світу», ­- вважає Буданов.

Буданов сподівається, що 2025 рік стане переломним у контексті руйнівних процесів усередині російської держави, суспільства й економіки.

«Це не прогноз, а очікування. Сьогодні, виходячи з наявних факторів, ймовірність є. Але не забувайте, що війна з кожним місяцем глобалізується і породжує нові процеси. Вони також накладатимуться на ситуацію і сильно змінюватимуть попередні розрахунки. Це виклик, з яким уже зіткнулися провідні аналітики світу», – підсумував він.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top