Море та порти

Ердоган закликає лідерів G20 задовольнити деякі вимоги Росії щодо зернової угоди — Bloomberg

Єдиний спосіб відновити «зернову угоду», — це послабити деякі західні санкції проти Росії

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликає лідерів країн G20 задовольнити деякі вимоги Росії щодо відновлення зернової угоди, повідомляє Bloomberg.

Ердоган, який допоміг укласти початкову Чорноморську зернову ініціативу в 2022 році, докладає зусиль на зустрічах за зачиненими дверима з лідерами під час саміту G20 у Нью-Делі.

Раніше Ердогану не вдалося переконати російського президента-диктатора Володимира Путіна відновити «зернову угоду».

«Хоча зусилля Туреччини навряд чи вплинуть на союзників України в США та Європі, прийняття Ердоганом вимог Росії наголошує на викликах, з якими він стикається під час свого балансування після вторгнення Москви до України», — пишуть автори видання.

Як вважає Анкара, єдиний спосіб відновити «зернову угоду», — це послабити деякі західні санкції проти Росії, які, на думку Москви, не дозволяють їй продавати сільськогосподарське обладнання (трактори або запасні частини).

Анкара просить світових лідерів полегшити страхування російського експорту продовольства та добрив, а також відновити підключення Москви до системи SWIFT для міжнародних платежів.

«Туреччина каже своїм колегам, що спосіб відновити угоду полягає в ослабленні деяких санкцій, які, як стверджує Москва, перешкоджають імпортувати сільськогосподарське обладнання, як трактори або запчастини, заявили турецькі чиновники», — йдеться в матеріалі Bloomberg.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top