Експертний клуб

Маргулан Сейсембаєв: маю підозру, що за конфліктом в Ізраїлі стоять геополітичні ігри інших країн

Один із найбільших казахстанських бізнесменів, меценат та філантроп Маргулан Сейсембаєв вважає, що за новим палестино-ізраїльским конфліктом стоять інші країни.

«Я не суддя, щоб говорити, хто тут правий, а хто винен, але вважаю, що зло не можна знищити злом. Будь-яке зло породжує ще більше зло у відповідь і повертається до того, хто його зробив.

По-друге, я вважаю дії Ізраїлю неадекватно жорстокими та не милосердними. Через дії однієї групи людей, причетних до ХАМАСу, позбавляти 2 млн. людей базових та невід’ємних прав людини, ізолювати їх, залишивши без води, світла та каналізації, а також без можливості покинути Сектор Газа — це, як мінімум, не цивілізовано та порушує всі норми міжнародного права.
Кому, як не євреям, знати, що таке гоніння та несправедливість. Тим більше, що євреї та араби – це діти одного батька.

По-третє, я маю глибоку підозру, що за цим конфліктом стоять геополітичні ігри тих країн, які хочуть використовувати його для досягнення своїх цілей.

Загалом же, треба пам’ятати, що ненависть завжди породжує ненависть. Тільки терпіння і кохання перемагають зло.

Тому бажаю народам Палестини та Ізраїлю охолонути, одуматися, не розгойдувати маятник ненависті, що веде в глухий кут, а вибрати дорогу толерантності і почати рух назустріч один одному», — зазначив Маргулан Сейсембай.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top