Новини

Латвія закриває два прикордонні переходи з Росією

Латвия

Латвія оголосила про припинення із 16 жовтня роботи пунктів пропуску у Вієнтулі та Педедзе на кордоні з Росією. Таке рішення ухвалено на пропозицію МВС Латвії, повідомляє місцеве медіа LSM.

За словами мера міста Балві Сергія Максимова, якби пункт «Вієнтулі» не закрили, то в кількох адміністративних краях довелося б оголошувати надзвичайну ситуацію, оскільки на КПП могла б утворитися черга з 500 осіб.

«Зараз для перетину кордону потрібна доба або півтори. Якщо ситуація буде погіршуватися — навіть дві-три доби. Ми можемо лише уявити емоційний стан цих людей», – зазначив Максимов.

Окрім цього, як зазначається, закриття двох пунктів пропуску вивільнить людські ресурси Прикордонної охорони Латвії, які можуть бути скеровані на охорону державного кордону в інших місцях.

Як повідомлялося, 26 вересня президент Латвії Едгарс Рінкевичс на зустрічі з міністром оборони Німеччини Борисом Пісторіусом заявив, що його країна готова закрити кордони з Росією та Білоруссю у разі виникнення потенційних загроз.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top