Закон та правосуддя

В Україні 11 липня почне діяти новий антитютюновий закон

З 11 липня набирають чинності норми закону № 1978-IX, які забороняють виробництво, гуртову і роздрібну торгівлю, імпорт для реалізації на території України сигарет, а також тютюну для самокруток зі смако-ароматичними добавками.

Такі зміни до закону «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» були ухвалені в грудні 2021 року.

У Держпродспоживслужбі повідомляють, що він має такі обмеження, як:

  • Заборона продажу ароматизованих сигарет та тютюну для самокруток.
  • Заборона на рекламу та рекламу та стимулювання продажів тютюнових виробів, електронних сигарет та рідин до них.
  • Штраф у розмірі 1020 гривень за продаж тютюнових виробів особам до 18 років та 10 200 гривень за повторного порушення.
  • Введення відповідальності за заборону куріння у громадських місцях та приміщеннях (поширюється не лише на цигарки, але й пристрої для нагрівання тютюну).

«Головними цілями законопроекту є забезпечення високого рівня захисту здоров’я людей, особливо дітей та молоді, від куріння, що сприятиме зменшенню захворюваності та передчасної смертності від неінфекційних хвороб, зокрема захворювань, спричинених вживанням тютюнових виробів, електронних цигарок та рідин», — йдеться у повідомленні. у пояснювальній записці до закону.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top