Новини

89% українців за вступ України до НАТО, — опитування КМІС

Більша частина українців хоче бачити Україну у НАТО

Українці хочуть бачити Україну в НАТО і не надто вірять в «безпекові гарантії», які зараз активно обговорюються.

«Зараз 89% українців хочуть бачити Україну в складі НАТО, причому у всіх регіонах абсолютна більшість підтримують такий крок: від 79% на Сході до 93% на Заході. Тобто наразі суспільство нарешті консолідувалося з цього питання та демонструє єдиний погляд», — йдеться у повідомленні.

Майже 90% українців хочуть бачити Україну в НАТО. Це вдвічі більше, ніж було до повномасштабного російського вторгнення. Про це свідчать результати соціологічного опитування Київського міжнародного інститутут соціології.

Опитування проводилося КМІС протягом 26 травня — 5 червня 2023 року методом телефонних інтерв’ю. Усього проведено 1029 інтерв’ю з дорослими жителями підконтрольних Україні територій (похибка за звичайних обставин не перевищує 3,4%).

Натомість 18% опитуваних вважають, що Україні варто відмовитися від вступу до Альянсу, а для 76% опитаних така ціна є неприйнятною.

Також долучено опитування, яке КМІС провів на замовлення NDI. Воно проводилося протягом 10-21 травня 2023 року методом телефонних інтерв’ю (2509 інтерв’ю з дорослими жителями підконтрольних Уряду України територій). Похибка за звичайних обставин не перевищує 2,4%.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top