Закон та правосуддя

В Одеському Університеті МВС призначено нового ректора

Сьогодні в Одеському університеті МВС України колективу та студентам представили нового ректора, доктора юридичних наук, полковника поліції Дмитра Швеця, який донедавна обіймав посаду першого проректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Представила нового керівника установи директор Департаменту освіти, науки та спорту МВС України Інна Ящук.

У заході взяли участь: перший заступник директора Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, полковник поліції Антон Сизоненко; народний депутат України Олексій Леонов; перший заступник голови Одеської облдержадміністрації Борис Волошенков; перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський; начальник Головного управління Нацполіції на Одещині, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин.

Глава Департаменту розпочала промову з хвилини мовчання на згадку про захисників України.

«У ювілейний для університету рік (100-річчя) відбуваються зміни. Я думаю, що ви, шановний колектив, станете ще сильнішими і ще кращими», — підкреслила Інна Ящук.

У свою чергу перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський зазначив, що новий керівник, це завжди новий виток розвитку та досягнень.

«Одеська облрада у рамках багаторічної програми «Безпечна Одещина» постійно підтримує підрозділи МВС в області. Ми завжди поруч, і ви можете розраховувати на нас», – додав політик.

Новопризначений ректор подякував керівництву МВС України за високу довіру.

«Я переконаний, що ті традиції, які існують у закладі вищої освіти, в умовах сьогоднішнього дня примножуватимуться і збагачуватимуться, а наш заклад буде справді провідним, потужним та багатопрофільним на півдні нашої держави», — додав Дмитро Швець.

За дорученням Глави Національної поліції України та колективу ГУНП із призначенням на посаду ректора Дмитра Швеця також привітав голова поліції області Микола Семенишин. Він зазначив, що випускники вишу є гордістю правоохоронної системи нашої країни.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top